passo
“Herkese iyi bayramlar”

“Herkese iyi bayramlar”

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında herkesin mübarek Ramazan Bayramı tebrik edilerek, esenlikler dilendi. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına Gazeteciler Ahmet Tunca, Polat Yılmaz ve Ertuğrul Sevim telekonferans yöntemiyle katılarak değerlendirmede bulundular. Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eden Gazeteci İsmail Akar, “Bu yıl korona virüs nedeniyle karantina altında bir bayram […]

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında herkesin mübarek Ramazan Bayramı tebrik edilerek, esenlikler dilendi.
Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına Gazeteciler Ahmet Tunca, Polat Yılmaz ve Ertuğrul Sevim telekonferans yöntemiyle katılarak değerlendirmede bulundular.
Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eden Gazeteci İsmail Akar, “Bu yıl korona virüs nedeniyle karantina altında bir bayram geçiriyoruz. Her şeye rağmen bayram coşkusunu yaşayalım. Telefonla sevdiklerimizi arayıp bayramlarını tebrik edelim. Evde ailemizle bayramın güzelliğini yaşayalım. Geçmişte olduğu gibi bayramların coşkusunu ve güzelliğini yeniden yaşayabilmek için korona virüsle ilgili yetkililerin bizlere yaptığı uyarılara harfiyen uyalım. Herkese iyi bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.
“Herkesin bayramı mübarek olsun”
Ramazan ayının farklı ve özel bir ay olduğunu kaydeden Gazeteci Ahmet Tunca, “Allah nicelerine hepimizi kedersiz eriştirsin. Bu ayda toplum kendine geliyor. Ramazan ayı derlenip toparlanma ayıdır. Yaptığımız birçok hataya bu ayla birlikte veda ederiz. Kötü söz, küfür, yalan gibi yanlışlar bu ayda terk edilir. Ramazan hem nefsi terbiyeyi, hem de vücut terbiyesini sağlar. Bayramı maalesef salgın dolayısıyla gerektiği gibi yaşayamayacağız belki ama önümüzdeki bayramları daha güzel geçirebilmek için sabredelim. Herkesin bayramı mübarek olsun” diye konuştu.
“Ramazan ayıyla beraber gönüllerimiz huzurla doldu”
“Ramazan topluma huzur ikliminin geldiği bir ay” diyen gazeteci Ertuğrul Sevim, “Ramazan rahmet ve mağfiret ayıdır. Yoksullar bu ayda her zamankinden daha fazla gözetilir ve sevindirilir. Ramazan ayı bence ülkemizde anlamlı bir şekilde yaşanıyor. Bu yıl korona virüs salgınına rastlasa da Ramazan ayıyla beraber gönüllerimiz huzurla doldu. Nicelerine sağlıkla ulaşabilmeyi diliyorum. Bu bayram telefon bayramı olacak. Evde olduğumuz için sevdiklerimize telefonla ulaşacağız. Özellikle büyüklerimizi aramayı ihmal etmeyelim” diye konuştu.
“Sevdiklerimizin bayramlarını kutlayalım”
Herkesin Ramazan Bayramını tebrik ederek sözlerine başlayan Gazeteci Polat Yılmaz, “Ramazan Bayramının hepimize sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesini diliyorum. Korona virüs nedeniyle karantinada Ramazan ayını geçirdik ve bayramı da aynı şekilde geçireceğiz. Bayramda sevdiklerimizden ayrı olsak da teknolojinin nimetlerinden yararlanarak onlara ulaşalım ve ihmal etmeyelim. Mutlaka bayramlarını kutlayalım. Bir sonraki bayramı gerektiği gibi kutlayabilmek hepimizin ortak temennisi” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır