• DOLAR
  $2.018,78
 • EURO
  $0,4291
 • ALTIN
  $30.168,13
 • BIST
  102,9707
Huri Sapan Gün FM’in konuğu oldu

Huri Sapan Gün FM’in konuğu oldu

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına sesi ve türküleriyle yıllara damgasını vuran Değerli Sanatçı Huri Sapan ile Frigya Termal Sahibi Mustafa Aydın konuk olarak katıldılar. Frigya Termal’in yenilenen yüzüyle müşterilerinin hizmetinde olduğunu belirten Frigya Termal Sahibi Mustafa Aydın, “Gazlıgöl termalin yanı sıra tarihi güzellikleriyle de öne çıkan bir belde. Bizler otelimize gelen müşterilerimize bölgemizin tarihi güzelliklerini […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına sesi ve türküleriyle yıllara damgasını vuran Değerli Sanatçı Huri Sapan ile Frigya Termal Sahibi Mustafa Aydın konuk olarak katıldılar.
Frigya Termal’in yenilenen yüzüyle müşterilerinin hizmetinde olduğunu belirten Frigya Termal Sahibi Mustafa Aydın, “Gazlıgöl termalin yanı sıra tarihi güzellikleriyle de öne çıkan bir belde. Bizler otelimize gelen müşterilerimize bölgemizin tarihi güzelliklerini tanıtmak için de çaba sarf ediyoruz. Bölgemiz tüm yönleriyle yakın gelecekte daha da öne çıkacak. Otelimizde son aylarda yaptığımız müzikli organizasyonlarımız da misafirlerimiz tarafından ilgiyle karşılanıyor. Değerli sanatçı Huri Sapan Hanımefendi de bizlere müzik ziyafeti sundu. Kendisine çok teşekkür ederim” diye konuştu.
“Ben Afyon’u çok severim”
Uzun zamandır sahne yapmadığını belirten Sanatçı Huri Sapan, “Frigya Termal’de geçtiğimiz Cumartesi akşamı sahne aldım. Sevenlerimle buluşmayı çok özlemişim. Bu Cuma ve Cumartesi akşamı iki sahne daha yapacağım. Ben Afyon’u çok severim. Yemeğiyle, tarihiyle ve güzellikleriyle bambaşka bir ildir. Türkülerimi Afyonlularla söylemekten çok mutluyum. Tüm sevenlerime sevgilerimi sunuyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayında Huri Sapan’ın canlı seslendirdiği türküler duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Sanatçı Huri Sapan’a çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti. Sapan ise Gün FM’in sıcak atmosferinden etkilendiğini söyleyerek Akar’a başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır