passo
“İdealinizdeki mesleği seçin”

“İdealinizdeki mesleği seçin”

Gün FM’de Eğitimci-Yazar Lokman Özkul’un sunduğu Eğitim Saati programına Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül konuk oldu. Bingül haftasonu yapılacak olan TYT ve AYT sınavlarına girecek olan öğrencilere başarılar dileyerek yapmak istedikleri meslekle ilgili eğitim almaları tavsiyesinde bulundu. Haftasonu düzenlenecek olan TYT ve AYT sınavlarına girecek olan öğrencilere başarılar dileyen Bingül, “Öğrencilerimiz yapmak istedikleri mesleği iyi […]

Gün FM’de Eğitimci-Yazar Lokman Özkul’un sunduğu Eğitim Saati programına Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül konuk oldu. Bingül haftasonu yapılacak olan TYT ve AYT sınavlarına girecek olan öğrencilere başarılar dileyerek yapmak istedikleri meslekle ilgili eğitim almaları tavsiyesinde bulundu.
Haftasonu düzenlenecek olan TYT ve AYT sınavlarına girecek olan öğrencilere başarılar dileyen Bingül, “Öğrencilerimiz yapmak istedikleri mesleği iyi düşünsün ve buna göre tercihlerini yapsınlar. Yaşam boyu severek çalışacakları mesleğe yönelsinler. Ben Matematik Öğretmenliğini isteyerek seçtim ve bu alanda çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimizin gönüllerinden geçen bölüme yerleşmesini dilerim” diye konuştu.
“Okulumuzda iki müze var”
Afyon Lisesi’nde iki müze bulunduğunu belirten Bingül, “Hem okul tarihi müzemiz hem de İl Eğitim Tarihi Müzesi okulumuz içerisinde yer alıyor. Müzelerimizi birçok okul mezunumuz ve vatandaşlar ziyaret ediyor. Gelen ziyaretçiler anılarına dönmüş oluyorlar. Dileyen herkes mesai saatleri içerinde okulumuza gelerek müzelerimizi ziyaret edebilirler” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Afyon Lisesi’nin başarılarına yenilerini ekleyerek eğitim hayatını sürdüğünü belirten Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül bu başarıda emek veren idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır