• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam ediyor”
“İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam ediyor”
İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Başkan Çabuk çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Yozgat...
14 Ekim 2016 16:12
Font1 Font2 Font3 Font4

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Başkan Çabuk çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
“Yozgat Bozok Üniversitesi bu çalışmayı ücretsiz yaptı”
Yozgat Bozok Üniversitesi’nden hoca ve öğrencilerden oluşan bir grubun geçen hafta İhsaniye’ye gelerek gezdiklerini belirten İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, “İlçemizin fotoğraflarını çektiler. Hali hazırdaki haritaları incelediler. İhsaniye’deki şehir planlama hizmetleriyle ilgili üç-dört farklı proje geliştirecekler. Bölgemizin kalkınması için hazırladıkları projelerden en iyi bulduğumuzu belirleyeceğiz. Onlar da bu projeyi hazırlayacaklar. Bu projenin daha sonra yapılacak olan imar çalışmalarına ışık tutacağını düşünüyorum. Yozgat Bozok Üniversitesi’nden gelen heyet hem ilçemizi, hem Frig Vadisini, hem de Afyon’u gezdiler. Gazlıgöl’de termalde konakladılar. Gelen heyet için farklı bir tecrübe, bizler için de verimli bir çalışma oldu. Çünkü biz bu çalışma için bir ücret harcamak durumundaydık. Yozgat Bozok Üniversitesi bu çalışmayı ücretsiz yaptı. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.
“Balon uçuşlarının sürekli hale getirilmesi ortak arzumuzdur”
Yaklaşık 2 yıldır Frig Vadileri’nde balon uçuşu yapılması için çeşitli kereler girişimlerde bulunduklarını kaydeden Başkan Çabuk, “Son olarak Valiliğimiz ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzün girişimleriyle bizim 2 yıldır aşamadığımız prosedürler aşıldı ve deneme amaçlı balon uçuşu yapıldı. Döğer’de Emre Gölü’nün kenarında sabah 05.30’da uçuşu başlattık ve 8’e kadar uçtuk. Ben ve diğer yetkililer de uçuş esnasında hazır bulundular. Deneme amaçlı olduğu için ipe bağlı olarak uçtuk. Aslan Kaya’nın ardından güneş doğarken balonda fotoğrafımız çekildi. Bu müthiş bir kare oldu. Birilerinin kafalarında bu balon uçuşlarıyla ilgili şimşek çakabildiysek bizlere ne mutlu. Bu balon uçuşlarının sürekli hale getirilmesi ortak arzumuzdur. Keşke Afyon’dan başlayarak Frig Vadileri’ne kadar balonla uçulabilse. Bunun gerçekleşmesi adına deneme uçuşumuzu yaptık” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Çaltepe mesire alanında yapılan Çaltepe Sosyal Tesisleri’nin her geçen gün daha fazla ilgi gördüğünü kaydeden Başkan Çabuk herkesi Çaltepe Sosyal Tesisleri’ni görmeye davet etti. İhsaniye’nin her geçen gün daha da güzelleştiğini belirten Başkan Çabuk, “İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam ediyor” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Başkan Çabuk Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Çabuk’a yayın dolayısıyla teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa