passo
“İhsaniye’de güzel şeyler oluyor”

“İhsaniye’de güzel şeyler oluyor”

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Çabuk, herkesi İhsaniye’de hizmet giren Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisi’ne davet etti. “Gelenlerden güzel tepkiler alıyoruz” “İhsaniye’de güzel şeyler oluyor” diye sloganları olduğunu belirten Belediye Başkanı Şaban Çabuk, “İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam […]

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Çabuk, herkesi İhsaniye’de hizmet giren Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisi’ne davet etti.
“Gelenlerden güzel tepkiler alıyoruz”
“İhsaniye’de güzel şeyler oluyor” diye sloganları olduğunu belirten Belediye Başkanı Şaban Çabuk, “İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam ediyor. Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisi’ni 1 Nisan tarihi itibariyle açtık. Burası içerisinde ahşap bir evin bulunduğu güzel bir restoran şeklinde. Gelen misafirlerimizi kahvaltıdan ızgaraya, içecek çeşitleri ve dondurmaya kadar birçok lezzet bekliyor. Tesisimizde ayrıca çocuk oyun grupları, piknik alanları ve mescit de bulunuyor. Yol boyunca tabelalarımızla yönlendirme sürecini de tamamladık. Gelenlerden güzel tepkiler alıyoruz. Ramazan ayında iftar menüleri hazırladık ve tesisimiz yoğun ilgi gördü. İnsanların sevdikleriyle birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri güzel bir tesisi ilçemize kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Şehir dışından, civar ilçelerden ve il merkezinden birçok misafirimiz geliyor. Gelenlerin tesisimizde güzel vakit geçirdikten sonra Gazlıgöl’e uğrayıp termallerden yararlanmaları, Frig Vadilerini gezip tarihe tanıklık etmeleri bizleri memnun ediyor. En büyük hedefimiz gelen misafirlerimizin ilçemizden güzel anılarla ayrılmalarıydı. Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisi bunu gerçekleştirmek adına güzel bir başlangıç oldu. Herkesi tesisimizi görmeye ve lezzetlerimizi tatmaya bekliyoruz” şeklinde konuştu.
“İhsaniye gün geçtikçe gelişiyor”
İhsaniye’nin çehresini değiştirmek adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, “Son on yılda yapılmayan yolu iki yılda bitirdik. Yeni ihaleler yapıyoruz. Kalan sürede de İhsaniye’nin yüzde yüzünü tamamlamış olacağız. Sürekli olarak yenileme halindeyiz. Küçük Sanayi sitemiz bitti. Yeni teknik servislerin açılması ile sanayimiz hareketlendi. Yakın bir sürede sanayinin yemek ve çay ihtiyacını karşılayacak işletmelerde açılacak. Buradan çağrıda bulunalım. Bu alanlarda hizmet verebilecek olan kişileri bekliyoruz. İnsan olan yerde mutlaka hizmet ihtiyacı vardır. Sanayi Sitemiz İhsaniye için oldukça gerekliydi. Bu bizim seçim hedeflerimizden biriydi. 17 ayda tamamladık. Daha da iyi olacak. İhsaniye gün geçtikçe gelişiyor” diye değerlendirmede bulundu.
Yatırımcılara seslenen Başkan Çabuk, “İhsaniye gelişmeye müsait bir ilçe. Hem inşaatçıları hem de diğer alanlarda yatırım yapmayı düşünen kişileri ilçemize davet ediyorum. Kendilerine elimizden gelen kolaylığı sunmaya hazırız” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Başkan Çabuk, yayın dolayısıyla teşekkürlerini sundu. Akar ise Başkan Çabuk’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır