• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“İhsaniye’ye önce gelen kazanır”
“İhsaniye’ye önce gelen kazanır”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Başkan Çabuk İhsaniye’nin gelişmesi ve güzelleşmesi adına çalışmalara...
14 Ağustos 2017 13:05
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Başkan Çabuk İhsaniye’nin gelişmesi ve güzelleşmesi adına çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın İhsaniye’yi ziyaret ettiğini söyleyen İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, “Sayın Valimizin ilçemizi ziyareti bizleri çok mutlu etti. Kendisiyle birlikte Frig Vadilerini gezdik. Buraların tanıtımı ve gelişimi için kendisinin büyük gayretleri olduğunu gördüm. Frig Vadilerinin tanıtımı için hep birlikte çalışmalar yapacağız ve yol kat edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

“Yatırımcılarımız acele etsinler”

İhsaniye’nin şu sıralarda büyük bir şantiyeyi andırdığını söyleyen Başkan Çabuk, “Tüm yatırımcıları İhsaniye’ye davet ediyorum. İlçemize önce gelen kazanır. Bence yatırımcılarımız acele etsinler. Çünkü ilçemize yatırım yapanlar ilerisi için önemli bir yatırım yapmış olacaklar. İhsaniye’de güzel şeyler olmaya devam ediyor” şeklinde konuştu.

“Etkinliğimize herkesi davet ediyorum”

27 Ağustos Pazar günü bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Geleneksel Rahvan At Yarışları’nın Zafer Haftası kutlamaları içerisinde yapılacağını kaydeden Başkan Çabuk, “Bu etkinliğimizi Kayıhan Belediyesi ile birlikte yapıyoruz. Frig Vadileri’nin tanıtımı adına bu etkinliğin önemli olduğunu düşünüyorum. Etkinliğimize herkesi davet ediyorum” dedi.

“Sosyal ve Ekonomik Projeler dalında üçüncü olduk”

Frig Vadileri Çaltepe Sosyal Tesisleri’nin yoğun bir ilgi gördüğünü belirten Başkan Çabuk, “Her geçen gün daha fazla kişiyi Çaltepe’de ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nin düzenlediği 3. Etkin Belediye Proje yarışmasında, Çaltepe Sosyal Tesisi ile Sosyal ve Ekonomik Projeler dalında üçüncü olduk. Bu ödülü ilçemize ve Afyonkarahisarımıza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Başkan Çabuk’un başarılı çalışmalarının devamını diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa