passo
“İki hastane ve iki okulda hizmet veriyoruz”

“İki hastane ve iki okulda hizmet veriyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü ve Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Türe çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Park Hayat şirket grubu olarak iki okul ve iki hastane ile hizmet verdiklerini kaydeden Dr. Türe, “TED Afyon […]

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü ve Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe konuk olarak katıldı.
Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Türe çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Park Hayat şirket grubu olarak iki okul ve iki hastane ile hizmet verdiklerini kaydeden Dr. Türe, “TED Afyon Koleji, Park Sağlık Koleji ile Afyon ve Akşehir Hastanelerimizde hizmet vermekteyiz. Hastanemizde birçok yenilik mevcut. Afyon Park Hayat Hastanemizde Psikiyatri Uzmanı Dr. Güray Gülseren hasta kabulüne başlamıştır. Nükleer Tıp Merkezimiz hizmet vermeye devam ediyor. Hastalıkların erken tanısına imkan sağlayan Nükleer Tıp Merkezi ile yeni bir hizmet daha sunmaya başladık. Merkezimizde gerçekleşen uygulamalar ağrısız ve güvenli tanı ve tedaviler için son derece verimli olmaktadır” diye konuştu.
“Kalp ameliyatları küçük kesi ile operasyonlar yapılmaktadır”
Hastanelerindeki Kalp Sağlığı Merkezi2nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Dr. Türe, “Kalp Sağlığı Merkezimizde açık kalp ameliyatlarına göre iyileşme sürecinin kısaltan, hasta memnuniyetini oldukça arttıran küçük kesi ile operasyonlar yapılmaktadır. Göğüs kafesi açılarak yapılan açık kalp ameliyatlarına göre iyileşme sürecinin kısalması sebebiyle hasta memnuniyetimiz oldukça artmıştır. Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde Op. Dr. Mürsel Çepni tarafından saç ekimi, burun estetiği ve jinekomasti gibi operasyonlar başarıyla yapılmaktadır” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Türe hastanelerinde Onkoloji hastalarından herhangi bir ücret alınmadığını da sözlerine ekledi.
Afyonkarahisar Tabip Odası’nın son seçimlerinde başkan seçildiğini ve odanın ilk kadın başkanı olduğunu belirten Türe kendisine destek olan tüm hekimlere teşekkür etti.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Türe yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Türe’nin başarılı çalışmalarının devamını diledi.
Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü ve Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe Gün FM Anı Defterine görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır