passo
“İktidara yürüyen bir partiyiz”

“İktidara yürüyen bir partiyiz”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Köksal programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Siyasette seçim dönemlerinde herkesi memnun etmenin zor olduğunu kaydeden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “Bir yerde 7-8 tane aday adayı vardır. Neticesinde bunlardan bir tanesi aday olacak. Aday gösterilmeyen kişilerde kırgınlık oluşabilir. Bu tüm siyasi partiler için […]

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Köksal programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Siyasette seçim dönemlerinde herkesi memnun etmenin zor olduğunu kaydeden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “Bir yerde 7-8 tane aday adayı vardır. Neticesinde bunlardan bir tanesi aday olacak. Aday gösterilmeyen kişilerde kırgınlık oluşabilir. Bu tüm siyasi partiler için geçerlidir. Sadece bizim partimiz için geçerli değildir. CHP’de de aday gösterilmeyen arkadaşlarda üzüntü, kırgınlık oluşmuş olabilir. Biz CHP olarak 95 yıldır her türlü zorluğa, engel olmaya rağmen ayakta kalmış bir partiyiz. Her şartta Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalmış bir partiyiz. Bizde çalışmalarda gönüllülük esastır. Yolumuza büyük bir inançla devam edeceğiz ve önümüzdeki seçimlerde de iktidar olacağız. Bunun yolu da yerel seçimlerden geçiyor. Yerel seçimlerde de halkın genelinin kabul ettiği, halkta karşılığı olan adaylarla yola çıktık. Bu yolu benimsedik. Kamuoyu araştırmaları ve anketler yapıldı. Örgütlerin görüşleri alındı. Bu süreçte de en doğru adaylarla seçmenin karşısına çıktık” diye konuştu.

“CHP’ye önümüzdeki günlerde de katılımlar devam edecek”

İçinde bulunduğumuz ekonomik krizden çıkış yolunun CHP iktidarı olduğunu belirten Köksal, “Bizim kapımız herkese açık. Ülke genelinde de Afyonkarahisar genelinde de daha önce başka partilerde bulunan kişiler bizim partimize gelerek üye ve aday oluyorlar. Seçmen nezdinde de durum aynı. Bu durum bizi mutlu ediyor. Sonuçta iktidara yürüyen parti her gün genişler ve yeni katılımlar olur. CHP’ye önümüzdeki günlerde de katılımlar devam edecek ve biz iktidara yürüyeceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“CHP seçimlerde iddialı”

Tüm ilçelerde CHP’nin iddialı adaylarının bulunduğunu kaydeden Köksal, “Daha önceki seçimlerde üç ilçede belediye başkanlığını kazanmıştık. 31 Mart yerel seçimleri sonrası kazandığımız belediye sayımız artacak. Yüzde seksen-doksan kazanacağımızı umduğumuz birçok ilçe bulunuyor. İyi Parti ile ittifak ettiğimiz merkez ve Dinar’da da kazanacağımıza eminiz” dedi.

Yayın sonrası Köksal Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve radyo çalışanlarıyla gün anısına fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır