• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“İlimiz güzel çalışmaları hak ediyor”
“İlimiz güzel çalışmaları hak ediyor”
Gün FM-Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Kültür ve Turizm Saati programına Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır konuk olarak katıldı. Tanır programda yaptığı değerlendirmede ilimizin güzel çalışmaları...
1 Eylül 2020 15:41
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM-Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Kültür ve Turizm Saati programına Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır konuk olarak katıldı. Tanır programda yaptığı değerlendirmede ilimizin güzel çalışmaları hak ettiğini söyledi.
Geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın ilimizde bir ziyaret ve incelemelerde bulunduğunu anımsatan Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, “Sn. Demircan, Afyonkarahisar’da, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığının yürüttüğü bir dizi işlerle ilgili çeşitli temaslarda bulundu. Özellikle yapılacak olan kütüphane projesini çok önemsiyoruz. Malum kütüphaneler, kullanım itibariyle gençliğin beğendiği sevdiği arzu ettiği mekanlar. Sn. Demircan bu projeyle yakından ilgilendi. Bu çalışma Vakıflar Genel Müdürlüğünün ilimizde yürüttüğü bir çalışma. Belediyeyle müşterek neler yapabiliriz onlara bakıldı ve Sn. Demircan ilimizde Müzik Müzesini de ziyaret etti” şeklinde konuştu.
“Sitemizi herkesin ziyaret etmesini diliyoruz”
İlimizin tanıtımı adına afyondayiz.gov.tr sitesini kurduklarını kaydeden Tanır, “Sitemizi herkesin ziyaret etmesini diliyoruz. Sitede ilimizin tanıtımı adına güzel bilgiler yer alıyor. Afyonkarahisar’ı her anlamda bir buluşma noktası yapmak istiyoruz. Şehrimizin tüm güzelliklerini hep birlikte öne çıkarmalıyız” diye konuştu.
“Dijital dergi çalışmasını yürütüyoruz”
İlimizin güzel çalışmaları hak ettiğini vurgulayan Tanır, “Müdürlük olarak dijital dergi çalışmasını yürütüyoruz. Ayrıca Frigya katalog çekimleri sürüyor. Sn. Valimizin öncülüğünde güzel çalışmalar gerçekleştiriyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa