passo
“İrem Derici 21 Temmuz’da Atlı Spor Kulübü’nde”

“İrem Derici 21 Temmuz’da Atlı Spor Kulübü’nde”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Atlı Spor Kulübü İşletmecisi Burcu Karakol ve Sosyal Davetler Planlama Uzmanı Serdar Özen konuk oldu. Karakol ve Özen 21 Temmuz Çarşamba günü Ünlü Sanatçı İrem Derici’nin Atlı Spor Kulübü’nde sahne alacağını ve isteyenlerin rezervasyon yaptırabileceklerini söylediler. “Bu güzel geceye tüm sanatseverleri bekliyoruz” Babasına ait gıda üretim şirketinde çalışırken , bir […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Atlı Spor Kulübü İşletmecisi Burcu Karakol ve Sosyal Davetler Planlama Uzmanı Serdar Özen konuk oldu. Karakol ve Özen 21 Temmuz Çarşamba günü Ünlü Sanatçı İrem Derici’nin Atlı Spor Kulübü’nde sahne alacağını ve isteyenlerin rezervasyon yaptırabileceklerini söylediler.
“Bu güzel geceye tüm sanatseverleri bekliyoruz”
Babasına ait gıda üretim şirketinde çalışırken , bir müşterisinin ricası ile planladığı organizasyon sonrasında etkinlik planlama şirketi kurmaya karar verdiğini belirten Sosyal Davetler Planlama Uzmanı Serdar Özen, “Uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapıyorum. Hem cemiyet hayatından hem de sanat dünyasından birçok ünlünün düğün organizasyonlarını gerçekleştirdim. Organizasyonla ilgili eğitimler veriyorum. Bu eğitimler sayesinde Atlı Spor Kulübü İşletmecisi Burcu Karakol ile tanıştım ve birlikte çalışmaya başladık. Bayramın ikinci günü yani 21 Temmuz Çarşamba günü Ünlü Sanatçı İrem Derici Afyonkarahisarlılarla buluşacak. Bu güzel geceye tüm sanatseverleri bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Atlı Spor Kulübü’nde birçok yenilik yaptıklarını söyleyen İşletmeci Burcu Karakol, bu yeniliğe şahit olmak için herkesi Atlı Spor Kulübü’ne davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır