passo
“İş arayan tüm gençlerimizi bekliyoruz”

“İş arayan tüm gençlerimizi bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Güne Merhaba programına Tempo Çağrı Merkezi Operasyon ve Müşteri İlişkileri Direktörü Emre Sarısoy konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Sarısoy çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Tempo Çağrı Merkezi olarak 2001 yılından bu yana ülkemizin önde gelen firmalarına çağrı merkezi destekli bütünleşik hizmetler sunduklarını belirten Sarısoy, “Tempo Çağrı […]

Gün FM’de yayınlanan Güne Merhaba programına Tempo Çağrı Merkezi Operasyon ve Müşteri İlişkileri Direktörü Emre Sarısoy konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Sarısoy çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Tempo Çağrı Merkezi olarak 2001 yılından bu yana ülkemizin önde gelen firmalarına çağrı merkezi destekli bütünleşik hizmetler sunduklarını belirten Sarısoy, “Tempo Çağrı Merkezi olarak ülke genelinde İstanbul, Afyonkarahisar, Şanlıurfa ve Batman olmak üzere toplamda 4 il ve 6 lokasyonda faaliyet gösteriyoruz. Afyon’da 2009 yılından bu yana büyüyerek hayatımıza devam ediyoruz. Çok küçük bir ekip ile başladığımız Afyon tecrübemizde bugün artık 700 çalışana ulaşmış durumundayız” diye konuştu.
“Şehrimizin istihdamına katkı sunmak için çalışıyoruz”
Şehrimizin istihdamına katkı sağlayabilmek için çalıştıklarını kaydeden Sarısoy, “Çalışanlarımıza öncelikle kurumsal bir çalışma ortamı ve kariyer olanakları sunuyoruz. Afyon’daki yönetici kadromuzun yüzde 95’i kendi içimizden terfi yöntemi ile seçildi. Bir yılını tamamlamış ve performansı yüksek olan her çalışanımıza terfi süreçlerine girme şansı veriyor ve kariyer planı sunuyoruz. Türkiye’de en hızlı büyüyen ve sürekli yönetici yetiştiren ve sürekli büyüyen, bir çok kariyer imkanı sunan bir sektör alan çağrı merkezi sektörüne iş arayan tüm gençlerimizi davet ediyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Tempo Çağrı Merkezi Operasyon ve Müşteri İlişkileri Direktörü Emre Sarısoy yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Sarısoy’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır