passo
İscehisarlı kadınlar üretmenin heyecanı içinde

İscehisarlı kadınlar üretmenin heyecanı içinde

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına İscehisar Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi Müdiresi Teslime Kaya, Kooperatif Başkanı Gülsefa Azgın ve Kooperatif Üyesi Ceyda Çakmak konuk olarak katıldı. Kadın emeğinin değerlendirilmesinin önemli olduğunu söyleyen yetkililer tüm İscehisarlı kadınları Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi’ne beklediklerini söylediler. İscehisar’a eşsiz bir Kadın Kültür […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına İscehisar Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi Müdiresi Teslime Kaya, Kooperatif Başkanı Gülsefa Azgın ve Kooperatif Üyesi Ceyda Çakmak konuk olarak katıldı.
Kadın emeğinin değerlendirilmesinin önemli olduğunu söyleyen yetkililer tüm İscehisarlı kadınları Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi’ne beklediklerini söylediler.
İscehisar’a eşsiz bir Kadın Kültür Evi kazandıran hayırsever iş insanı Necmeddin ve eşi Zakire Ayyıldız’a teşekkür eden Kadın Kültür Evi Müdiresi Teslime Kaya, “Kadın Kültür Evimiz her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde inşa edildi. İscehisar Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi en çok özen gösterilen, harcama yapılan Kadın Kültür evlerimizden bir tanesi. Kültür Evimizin yapımı esnasında yer tahsisini sağlayan İscehisar İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e, Hayırsever iş insanımız Necmettin Ayyıldız ve eşi Zakire Ayyıldız hanımefendiye teşekkür ediyoruz. En büyük teşekkürümüz ise Kadın Kültür Evleri projesinin mimarları Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek Hanımefendiye” şeklinde konuştu.
İscehisarlı kadınların emeklerinin sunulacağı bir kafeyi de hizmete açacaklarını kaydeden İscehisar Kooperatif Başkanı Gülsefa Azgın, tüm İscehisarlı kadınları Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi’ne beklediklerini söyledi.
İscehisarlı kadınların mermerden dekoratif ürünler yaptıklarını söyleyen Kooperatif Üyesi Ceyda Çakmak ilerleyen süreçte üretimlerin genişleyeceğini kaydetti.
İscehisar Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evi yetkilileri yayın anısına Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a mermerden dekoratif bir saat hediye ettiler. Akar anlamlı hediye dolayısıyla teşekkür ederek, İscehisarlı kadınlara çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır