passo
“İyi bir gelecek için TED Afyon Koleji”

“İyi bir gelecek için TED Afyon Koleji”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına TED Afyon Koleji Genel Koordinatörü Hayrettin Balıkçı konuk olarak katıldı. Programda konuşan Balıkçı TED Afyon Koleji giriş ve bursluluk sınavının 24 Şubat Pazar günü yapılacağını ve başvuruların TED Afyon Koleji’nin internet sayfasından yapılabileceğini söyledi. TED Koleji’nin tarihçesi ile ilgili bilgiler veren Balıkçı, “Ülkemizin eğitim alanındaki en köklü sivil girişimi olarak […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına TED Afyon Koleji Genel Koordinatörü Hayrettin Balıkçı konuk olarak katıldı.
Programda konuşan Balıkçı TED Afyon Koleji giriş ve bursluluk sınavının 24 Şubat Pazar günü yapılacağını ve başvuruların TED Afyon Koleji’nin internet sayfasından yapılabileceğini söyledi.
TED Koleji’nin tarihçesi ile ilgili bilgiler veren Balıkçı, “Ülkemizin eğitim alanındaki en köklü sivil girişimi olarak 1928 yılından beri faaliyet gösteren Türk Eğitim Derneği’nin (TED) ülkemizde oluşturduğu eğitim zincirinin halkalarından biri olan TED Afyon Koleji, 13 Eylül 1999 yılında Afyon Eğitim Vakfı’nın değerli yöneticileri tarafından kurulmuştur. TED Afyon Koleji bu tarihten 30 Haziran 2015 tarihine kadar Afyon Eğitim Vakfı’nın kuruluşu olarak bölgeye hizmet vermiştir. Ardından Park Hayat Grup tarafından devralınmıştır. 2015-2016 eğitim dönemi itibariyle lise bölümü de açılmıştır” diye konuştu.
“Kolejimiz dinamik ve yenilikçi bir eğitim-öğretim anlayışına sahiptir”
TED Afyon Koleji’nin eğitim anlayışına dair konuşan Balıkçı, “Kolejimizde bireysel farklılıkların dikkate alındığı, öğrenci merkezli, ulusal değerleri esas alan, evrensel bakış açısına sahip, yabancı dil eğitiminin gerekliliğine inanan, akademik, sosyal ve fiziksel gelişimi destekleyici ortamlar sunan, TED’e özgü geliştirilmiş programlar ile uluslar arası uygulamaların bütünleştirildiği, pozitif disipline dayalı, dinamik ve yenilikçi bir eğitim-öğretim anlayışına sahiptir” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Giriş ve bursluluk sınavımız 24 Şubat Pazar günü”
“İyi bir gelecek için TED Afyon Koleji” diyen Balıkçı, “Giriş ve bursluluk sınavımız 24 Şubat Pazar günü yapılacak. Öğrenci kayıtlarımız başladı. 20 Şubat’a kadar internet sayfamızdan başvurular yapılabilir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır