passo
“İyi ki Şuhut’ta görev yapıyorum”

“İyi ki Şuhut’ta görev yapıyorum”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han konuk oldu. Göreve başlayalı 3 ay olduğunu söyleyen Kaymakam Han, “Şuhut’u ve insanlarını çok sevdim. İyi ki burada görev yapıyorum. Güzel ilçemizi herkesin görmesini diliyorum” dedi. Geçtiğimiz günlerde Afyon Kocatepe Üniversitesi Motosiklet Topluluğu ve Afyon Scooter Grubu’nun Şuhut’a gezi düzenlediğini […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han konuk oldu. Göreve başlayalı 3 ay olduğunu söyleyen Kaymakam Han, “Şuhut’u ve insanlarını çok sevdim. İyi ki burada görev yapıyorum. Güzel ilçemizi herkesin görmesini diliyorum” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Afyon Kocatepe Üniversitesi Motosiklet Topluluğu ve Afyon Scooter Grubu’nun Şuhut’a gezi düzenlediğini söyleyen Han, “Gezi grubu ilçemizde Keşkek Evi, Bininler Turizm bölgesi ve Şuhut’lu Şehitler ve Gaziler Hatıra Merkezini ziyaret ettiler. Grup üyelerine ilçenin tescilli keşkeği ve çeşitli ikramlarda bulunduk. Grup üyeleri tarihi ve lezzetleri ile bilinen ilçemize hayran kaldıklarını ifade ettiler. Güzel ilçemizi herkesin görmesini diliyorum” diye konuştu.

“Tarihe tanıklık için bir oyun hazırlıyoruz”

Şuhut Atatürk Evi’nde Zafer Kalkınma Ajansı işbirliğinde bir proje hazırlığında olduklarını kaydeden Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, “Teknoloji sayesinde tarihimizi çocuklara tanıtmak amacıyla bir oyun planlıyoruz. Burayı ziyaret eden çocuklarımız bu oyun sayesinde tarihimize tanıklık edecekler. Yakında detayları ortaya çıkacak” dedi.

“700’e yakın talep aldık”

Şuhut’a bağlı 36 köy ve 1 beldeyi ziyaret ettiğini kaydeden Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, “Köylerde yaşayan vatandaşlarımızdan 700’e yakın talep aldık. Bunları çözülmek üzere ilgili kurumlara ilettik. Köy ziyaretlerimizde kurum amirleri de yer aldılar. Böylece vatandaşın sorunlarını yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmuş oluyoruz. Şuhut’u ve insanlarını çok sevdim. İyi ki burada görev yapıyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Şuhut merkezde eski bir konağı yakında restore ederek turizme kazandıracaklarını kaydeden Kaymakam Han, herkesi Şuhut’u görmeye davet etti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kaymakam Han, Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Kaymakam Han’a teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır