passo
“Kadın Akademisi vizyonu ile hizmet veriyoruz”

“Kadın Akademisi vizyonu ile hizmet veriyoruz”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Maviş Akgün konuk oldular. “Kadın Kültür Evimiz, Kadın Akademisi vizyonu ile hizmet vermektedir” diyen Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses, “Merkezi eğitimlerimiz ilimizde bulunan koordinasyon ekibinin planlaması ile gerçekleşiyor. Afyonkarahisar […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Maviş Akgün konuk oldular.

“Kadın Kültür Evimiz, Kadın Akademisi vizyonu ile hizmet vermektedir” diyen Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses, “Merkezi eğitimlerimiz ilimizde bulunan koordinasyon ekibinin planlaması ile gerçekleşiyor. Afyonkarahisar İl Müdürlüklerinin eğitim birimlerinden belirli aralıklarla destek alıyoruz. Narkoanne, KADES, sertifikalı ilk yardım, AFAD Bilinci gibi eğitimler düzenlendi. Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden alanında uzman kişilerden kadınlarımız eğitimler alıyor. Her hafta Diyetisyen tarafından bireysel beslenme danışmanlığı sağlanıyor. Aile Sosyal Hizmet Merkezi eğitimleri periyodik olarak devam ediyor. Yine ilçemizdeki kurumlardan eğitim desteği alıyoruz” diye konuştu.

Kadın Kültür Evi’nde düzenlenen eğitimlerin kadınların gelişimine büyük katkı sağladığını belirten Kadın Kültür Evi Katılımcısı Maviş Akgün, tüm kadınları Kadın Kültür Evine davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır