passo
“Kadın emeğinin değerlendirilmesi çok önemli”

“Kadın emeğinin değerlendirilmesi çok önemli”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Afyon Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Yaylabağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hacer Akgedik ile İhsaniye Kadın Kooperatifi Üyeleri Nimet Karataş ve Merve Yaraşır konuk oldular. Programda Kadın Kültür Evleri dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek’e teşekkür eden konuk kadınlar, kadın emeğinin değerlendirilmesinin önemli olduğunu kaydettiler. […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Afyon Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Yaylabağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hacer Akgedik ile İhsaniye Kadın Kooperatifi Üyeleri Nimet Karataş ve Merve Yaraşır konuk oldular.
Programda Kadın Kültür Evleri dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek’e teşekkür eden konuk kadınlar, kadın emeğinin değerlendirilmesinin önemli olduğunu kaydettiler.
İhsaniye Kadın Kooperatifi olarak baskı bez çanta, hediyelik eşya ve aksesuarlar ürettiklerini söyleyen İhsaniye Kadın Kooperatifi Üyeleri Nimet Karataş ve Merve Yaraşır, zaman içinde üretimlerini çeşitlendireceklerini söylediler.
Yaylabağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hacer Akgedik ise beldelerinde Kadın Kültür Evi’nin olmasının çok anlamlı olduğunu belirterek çalışmalarına destek olan herkese teşekkür etti.
Programa konuk olan kadınlar gün anısına Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile fotoğraf çektirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır