passo
Kadın Kültür Evleri şarkısının hikayesi konuşuldu

Kadın Kültür Evleri şarkısının hikayesi konuşuldu

Gün FM ve Afyonkarahisar Valiliği Kadın Kültür Evleri işbirliğinde düzenlenen, ‘Kadın Kültür Evleri’nde Gündem’ programı dinleyicileriyle buluştu. Her ay farklı konu ve konuklarla dinleyicileriyle buluşacak olan programın ilk bölümünde Kadın Kültür Evleri şarkısının ortaya çıkışı konuşuldu. Programa Valilik Proje Birimi’nden İlknur Yüksel Dönmez, Süleyman Dönmez, Mehmet Keskin ve Serkan Baksi ile Dumlupınar BİLSEM’de görevli öğretmenler […]

Gün FM ve Afyonkarahisar Valiliği Kadın Kültür Evleri işbirliğinde düzenlenen, ‘Kadın Kültür Evleri’nde Gündem’ programı dinleyicileriyle buluştu. Her ay farklı konu ve konuklarla dinleyicileriyle buluşacak olan programın ilk bölümünde Kadın Kültür Evleri şarkısının ortaya çıkışı konuşuldu.
Programa Valilik Proje Birimi’nden İlknur Yüksel Dönmez, Süleyman Dönmez, Mehmet Keskin ve Serkan Baksi ile Dumlupınar BİLSEM’de görevli öğretmenler Cihangir Kırbaş ve Erkan Demirok konuk oldular.
“Faaliyetlerimizi il yürütme kurulu aracılığıyla planlıyoruz”
Kadın Kültür Evleri Projesi’nden bahseden Valilik Proje Birimi’nden İlknur Yüksel Dönmez, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve kıymetli eşleri Sümeyra Çiçek hanımefendinin himayelerinde ilçelerimizde yaşayan kadınlarımızın, eğitim, spor, sosyal ve kültürel faaliyetlerle sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacıyla tüm ilçelerimizde Kadın Kültür Evleri açılmaya devam etmektedir. İlçelerimizde pandemi kurallarına uygun olarak devam eden faaliyetlerimizi il merkezinden il yürütme kurulu aracılığıyla planlıyoruz” diye konuştu.
“Tam bir ekip çalışması oldu”
Kadın Kültür Evleri şarkısından bahseden Valilik Proje Birimi’nden Mehmet Keskin, “Amatör olarak müzikle ilgilenen biriyim. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve kıymetli eşleri, Sümeyra Çiçek hanımefendinin himayelerinde devam eden Kadın Kültür Evleri projesinde yer almaya başladığımda projenin bir şarkısı olması gerektiğini düşündüm. Ekip arkadaşlarımızla görüşerek önce sözleri ve müziği taslak olarak oluşturduk. Bu taslak üzerinde çeşitli değişiklikler yapıp şarkının son halini düzenledik. Solistimiz Mucize Tuğba Özler’de özveriyle çalıştı. İcracı arkadaşlar da sağ olsunlar yeteneklerini sergilediler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tam bir ekip çalışması oldu” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Program sonrası konuklarına teşekkür eden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Kadın Kültür Evleri’ne herkesin destek olması gerektiğini söyleyerek konuklarına başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır