passo
“Kadın Kültür Evlerimiz hayatın her alanında”

“Kadın Kültür Evlerimiz hayatın her alanında”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz ve Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akkaya Kocabaş konuk oldular. Kültür Evi’nde hem sosyal faaliyetlere yer verdiklerini hem de bilgilendirici etkinliklere yer verdiklerini kaydeden Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz, “Kültür Evimizde aynı […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz ve Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akkaya Kocabaş konuk oldular.

Kültür Evi’nde hem sosyal faaliyetlere yer verdiklerini hem de bilgilendirici etkinliklere yer verdiklerini kaydeden Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz, “Kültür Evimizde aynı zamanda organ bağışı masası açtık. 30’a yakın organ bağışında bulunan vatandaşlarımız oldu. Bu bizi mutlu etti. Kısacası Kadın Kültür Evlerimiz hayatın her alanında yer alıyor. Bu önemli proje dolayısıyla Sn. Valimiz Gökmen Çiçek’e ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu.

“Kadınlarımız farklı ürünler üretiyorlar”

Yaklaşan Ramazan ayına yönelik Emirdağ’ın bakliyatlarından oluşan Ramazan kolisi hazırladıklarını söyleyen Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akkaya Kocabaş, “Ramazan kolilerimiz satışa hazır. Başta albikere.com olmak üzere satış sitelerinden Emirdağ Kadın Kooperatifi standına girerek kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kadınlarımız farklı ürünler üretiyorlar. Topak Ev dediğimiz ahşap malzemeden yapılan minyatür Emirdağ evlerimiz büyük ilgi görüyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır