passo
“Kadın Kültür Evlerimize sahip çıkalım”

“Kadın Kültür Evlerimize sahip çıkalım”

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın organizasyonunda Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı ve Özel Park Hayat Afyonkarahisar Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe Sandıklı Kadın Kültür Evi katılımcılarıyla buluştu. Türe katılımcılara korona virüs süreci ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgiler aktararak katılımcıların sorularını da yanıtladı. Etkinlikte Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un eşi Reyhan Tortop, Sandıklı […]

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın organizasyonunda Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı ve Özel Park Hayat Afyonkarahisar Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe Sandıklı Kadın Kültür Evi katılımcılarıyla buluştu. Türe katılımcılara korona virüs süreci ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgiler aktararak katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Etkinlikte Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un eşi Reyhan Tortop, Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner, Sandıklı Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin ile çok sayıda kadın hazır bulundu.

Hanımlara korona virüse karşı tedbirli olmaları gerektiğini söyleyen Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı ve Özel Park Hayat Afyonkarahisar Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe, “Maske, mesafe ve hijyene özen göstermeye devam edelim. Mutlaka aşı olalım” dedi.

Sabun üretim atölyesi, Kooperatif Market ve Kaymakam Tortop ziyaret edildi

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Dr. Alev Türe, Sandıklı Kadın Kültür Evi programının ardından Sandıklı Kadın Kooperatifi’nin işlettiği sabun üretim atölyesine geçerek burada Sandıklı Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin’den bilgiler aldılar. Akabinde Sandıklı Kadın Kültür Evi Kooperatif Marketi ziyaret edilerek burada satılan ürünler incelendi.

Akar ve Türe son olarak Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop’u makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Tortop Akar ve Türe’ye teşekkür ederek, Sandıklı’da yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı. Kaymakam Tortop’un odasında Sandıklılı kadınların ürettikleri su kabağından yapılan dekoratif ürünler Akar ve Türe tarafından ilgiyle incelendi.

“Kadın Kültür Evleri’nde çalışmalarımız sürecek”

Yaptıkları ziyareti değerlendiren Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Kadın Kültür Evleri projesi nedeniyle Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek’e teşekkür ederek, “Kadınlarımızın emeklerini değerlendiren Kadın Kültür Evlerimiz çok kıymetli. Kadın Kültür Evlerimize sahip çıkalım. Sandıklı Kadın Kültür Evimizi ziyaret edip Sandıklılı kadınlarımızla buluştuğumuz için mutluyuz. Eski bir konağın restore edilerek Sandıklı Kadın Kültür Evi’ne dönüştüğünü gördük. Tüm emek verenlere teşekkür ederiz. Kadın Kültür Evleri’nde çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır