passo
“Kadınlarımızı bekliyoruz”

“Kadınlarımızı bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Kızılay Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Acun ve Kadın Kolları Eğitim Sorumlusu Fatma Bozdağ konuk oldu. Acun ve Bozdağ programda yaptıkları değerlendirmelerinde Kızılay çatısı altında güzel işlere imza atacaklarını söylediler. Kızılay’da bulunmaktan onur duyduğunu dile getiren Afyonkarahisar Kızılay Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Acun, “Görevimize yeni başladık. Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Birlikte […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Kızılay Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Acun ve Kadın Kolları Eğitim Sorumlusu Fatma Bozdağ konuk oldu. Acun ve Bozdağ programda yaptıkları değerlendirmelerinde Kızılay çatısı altında güzel işlere imza atacaklarını söylediler.
Kızılay’da bulunmaktan onur duyduğunu dile getiren Afyonkarahisar Kızılay Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Acun, “Görevimize yeni başladık. Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Birlikte hayırlı hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Yönetim Kurulumuz alanında uzman kadınlarımızdan oluşuyor. İzmir depremi sonrası Kızılay gönüllüsü olarak depremzedelere yardıma giden ekip içerisinde bulundum. Orada yaşadıklarım beni çok etkiledi. Kızılay hem iyi günde hem de kötü günde ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alan köklü bir kuruluş. Kızılay’da bulunmaktan çok mutluyum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Kızılay’ın mensubu olmaktan gururluyuz”
Kızılay’ın hem yurt içinde hem de yurt dışında zor zamanlarda insanlara umut olan bir kuruluş olduğunu belirten Kadın Kolları Eğitim Sorumlusu Fatma Bozdağ ise “Kızılay, özverili bir şekilde yürüttüğü çalışmalarıyla dünyanın en saygın kuruluşları arasındadır. Tüm ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan ve her türlü doğal afette en kısa sürede yaraları saran Kızılay’ın mensubu olmaktan gururluyuz” diye konuştu.
Afyonkarahisar Kızılay Kadın Kolları’nın önemli çalışmalar gerçekleştireceğinin altını çizen Acun ve Bozdağ tüm kadınları gönüllülük esasıyla yanlarında olmaya davet ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır