passo
“KAMPÜS” Programından 2023 Yılı Sezon Finali

“KAMPÜS” Programından 2023 Yılı Sezon Finali

Üniversite-Yerel Medya iş birliği kapsamında, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) birimlerinin, öğrenci kulüp ve topluluklarının tanıtıldığı, üniversitenin öne çıkan bilimsel çalışmaları ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin kamuoyuyla paylaşıldığı, 2020 yılından bu yana Afyon Gün FM’de yayınlanan “Kampüs” adlı radyo programı, Mayıs ayı sonu itibariyle sezon finalini yaptı. Afyon Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir […]

Üniversite-Yerel Medya iş birliği kapsamında, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) birimlerinin, öğrenci kulüp ve topluluklarının tanıtıldığı, üniversitenin öne çıkan bilimsel çalışmaları ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin kamuoyuyla paylaşıldığı, 2020 yılından bu yana Afyon Gün FM’de yayınlanan “Kampüs” adlı radyo programı, Mayıs ayı sonu itibariyle sezon finalini yaptı.
Afyon Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir tarafından sunulan program, 2022-2023 akademik yılı boyunca (Ekim 2022 – Mayıs 2023) da devam etti. AKÜ Kurumsal İletişim ile ilgili Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun tarafından koordine edilen program, 15 ayrı bölüm halinde gerçekleştirildi.
Programlarda; AKÜ Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu, Motosiklet Topluluğu, Yaban Hayatı Koruma ve Kurtarma Topluluğu, Tiyatro Topluluğu, Edebiyat Topluluğu, Kütüphane Topluluğu, Karahisari Genç Yeşilay Topluluğu, İnşaat Mühendisliği Kulübü, Matematik Eğitimi Kulübü, Gastronomi Kulübü, Tarih Kulübü, Felsefe Kulübü, Dağcılık ve Doğa Koruma Topluluğu ile birlikte Sosyoloji Kulübünün yanı sıra AKÜBiotek Takımı, hâlihazırda sürdürmekte oldukları faaliyetler, çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler aktardılar.
“Kampüs” programının FM 99.9 frekansında ve eş zamanlı olarak Afyon Gün FM’in Facebook ve Instagram hesaplarında da canlı olarak yayınlandığına dikkat çeken AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş yaptığı açıklamada, sömestir tatili dışında programların 8 ay boyunca, aksamadan gerçekleştirildiğini ifade etti. Afyon Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a ve Afyon Gün FM çalışanlarına teşekkür ederek, yeni akademik yılda da işbirliklerinin süreceğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır