passo
“Kapılarımızı tekrar açtık”

“Kapılarımızı tekrar açtık”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar konuk olarak katıldı. Acar programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve 3 Temmuz itibariyle otellerinde misafirlere kapılarını tekrar açtıklarını söyledi. Pandemi günlerinde otelin tadilat ve bakım işlerini yaptıklarını kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar, “Bu süreçte açık termal […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar konuk olarak katıldı. Acar programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve 3 Temmuz itibariyle otellerinde misafirlere kapılarını tekrar açtıklarını söyledi.
Pandemi günlerinde otelin tadilat ve bakım işlerini yaptıklarını kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar, “Bu süreçte açık termal havuz yaptık. Boya ve bakım işlerimizi tamamladık. Ardından güvenli turizm sertifikamızı alarak 3 Temmuz itibariyle misafirlerimize yeniden hizmet veremeye başladık. Tüm hijyen tedbirlerini yerine getirdik. Misafirlerimiz güvenle gelebilirler” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yapıldı”
Afyonkarahisar’ın en yeşil tesislerinden birinin NG Afyon Hotel olduğunu belirten Acar, “Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yapıldı ve yürüyüş yolu oluşturuldu. Misafirlerimizin rahat etmeleri için tüm ayrıntıları düşünüp ona göre hareket ediyoruz. Otelimizde tüm personelimizle büyük bir aileyiz. Bu bilinçle çalışıyoruz” diye konuştu.
“Farina Restaurant’ın menüsüne yöresel lezzetlerimizi de ekliyoruz”
Otel bünyesinde bulunan Farina Restaurant’ta Türk ve dünya lezzetlerini misafirlere sunduklarını kaydeden Acar, “Şehrimizin gastronomi alanında yaratıcı şehirler ağına girmesiyle artık Farina Restaurant’ın menüsüne yöresel lezzetlerimizi de ekliyoruz. Misafirlerimizin şehrimizin lezzetlerini tadabilecekler” diye konuştu.
“Şehrimiz turizm alanında başarılar yakaladı”
“Şehrimizin son yıllarda turizm alanında yakaladığı başarılar bizleri mutlu ediyor” diyen NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar, “Sn. Valimizin öncülüğünde tüm yöneticilerimizle birlikte tanıtıma yönelik önemli çalışmalara imza atılıyor. Bizler de elimizden geldiğince bu çalışmalara katkı sunuyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır