• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Kapılarımızı tekrar açtık”
“Kapılarımızı tekrar açtık”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar konuk olarak katıldı. Acar programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve 3 Temmuz itibariyle otellerinde misafirlere...
23 Temmuz 2020 12:24
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar konuk olarak katıldı. Acar programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve 3 Temmuz itibariyle otellerinde misafirlere kapılarını tekrar açtıklarını söyledi.
Pandemi günlerinde otelin tadilat ve bakım işlerini yaptıklarını kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar, “Bu süreçte açık termal havuz yaptık. Boya ve bakım işlerimizi tamamladık. Ardından güvenli turizm sertifikamızı alarak 3 Temmuz itibariyle misafirlerimize yeniden hizmet veremeye başladık. Tüm hijyen tedbirlerini yerine getirdik. Misafirlerimiz güvenle gelebilirler” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yapıldı”
Afyonkarahisar’ın en yeşil tesislerinden birinin NG Afyon Hotel olduğunu belirten Acar, “Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yapıldı ve yürüyüş yolu oluşturuldu. Misafirlerimizin rahat etmeleri için tüm ayrıntıları düşünüp ona göre hareket ediyoruz. Otelimizde tüm personelimizle büyük bir aileyiz. Bu bilinçle çalışıyoruz” diye konuştu.
“Farina Restaurant’ın menüsüne yöresel lezzetlerimizi de ekliyoruz”
Otel bünyesinde bulunan Farina Restaurant’ta Türk ve dünya lezzetlerini misafirlere sunduklarını kaydeden Acar, “Şehrimizin gastronomi alanında yaratıcı şehirler ağına girmesiyle artık Farina Restaurant’ın menüsüne yöresel lezzetlerimizi de ekliyoruz. Misafirlerimizin şehrimizin lezzetlerini tadabilecekler” diye konuştu.
“Şehrimiz turizm alanında başarılar yakaladı”
“Şehrimizin son yıllarda turizm alanında yakaladığı başarılar bizleri mutlu ediyor” diyen NG Afyon Hotel Genel Müdür Vekili Mustafa Acar, “Sn. Valimizin öncülüğünde tüm yöneticilerimizle birlikte tanıtıma yönelik önemli çalışmalara imza atılıyor. Bizler de elimizden geldiğince bu çalışmalara katkı sunuyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa