passo
Karacak projelerini anlattı

Karacak projelerini anlattı

Demokrat Parti Belediye Başkan adayı Hasan Karacak, Gün FM’de Seçime Doğru programında Gazeteci İsmail Akar’ın  konuğu oldu. Afyonkarahisar’ın yaşanılabilir iller arasındaki yerinin daha yukarılara çekilebilmesi için projelerini hızlı bir şekilde hayata geçireceklerini söyleyen Karacak, kadınlara yönelik bir çok projelerinin olduğunu ve ev hanımlarına bir emeklilik sistemi hazırladıklarını söyledi. Belediyeciliği en iyi bilenlerden biri olarak Belediyede […]

Demokrat Parti Belediye Başkan adayı Hasan Karacak, Gün FM’de Seçime Doğru programında Gazeteci İsmail Akar’ın  konuğu oldu.

Afyonkarahisar’ın yaşanılabilir iller arasındaki yerinin daha yukarılara çekilebilmesi için projelerini hızlı bir şekilde hayata geçireceklerini söyleyen Karacak, kadınlara yönelik bir çok projelerinin olduğunu ve ev hanımlarına bir emeklilik sistemi hazırladıklarını söyledi.

Belediyeciliği en iyi bilenlerden biri olarak Belediyede yaşanan, belediyede olumlu olumsuz ne varsa her türlü işlemi gören bir insan olduğunu söyleyen Karacak, ‘Göreve geldiğimizde Belediyede çalışan arkadaşlarımızla birlikte tüm Afyonkarahisar’a hizmet etmek için, daha üst seviyelere, refah seviyesine ulaştırmak için gece gündüz çalışacağız, hizmet edeceğiz” dedi.

İlimizin kanayan bir yarası olan trafik sorununa da acil çözüm üreteceklerini söyleyen Karacak, bu konuda projelerinin hazır olduğunu ve ilgili kuruluşlarla yapılacak işbirliğiyle hayata geçireceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır