passo
Kaymakam Arıcan’dan Basın Ziyareti

Kaymakam Arıcan’dan Basın Ziyareti

      Sandıklı Kaymakamı  Faik Arıcan iadeyi ziyaretlerine devam ediyor.İlçe Kaymakamı Arıcan bugün AGC 2. Başkanı,TRT ve DHA temsilcisi İsmail Akar ve AGC Sandıklı İlçe Temsilcisi, İHA Temsilcisi Ali Bayar ile İlçedeki yerel gazeteler Sandıklı Postası,Sandıklı Sesi ile Sandıklı Hergün gazetelerini ziyaret etti. Sandıklı nın sosyal ve kültürel anlamda önemli bir ilçe olduğuna vurgu yapan Kaymakam […]

      Sandıklı Kaymakamı  Faik Arıcan iadeyi ziyaretlerine devam ediyor.İlçe Kaymakamı Arıcan bugün AGC 2. Başkanı,TRT ve DHA temsilcisi İsmail Akar ve AGC Sandıklı İlçe Temsilcisi, İHA Temsilcisi Ali Bayar ile İlçedeki yerel gazeteler Sandıklı Postası,Sandıklı Sesi ile Sandıklı Hergün gazetelerini ziyaret etti.

Sandıklı nın sosyal ve kültürel anlamda önemli bir ilçe olduğuna vurgu yapan Kaymakam Arıcan ’Sorunları yerinde görmek ve çözmek adına önümüzdeki günlerde köy ve belde ziyaretlerine gideceğim.Orada  hem muhtarlarımız hem vatandaşlarımız ile yüzyüze görüşeceğim.Bu görüşmelerin tamamlanmasının ardından ilçedeki birim müdürlerimizin de olacağı kapsamlı bir toplantı yaparak köy ve beldelerimizin meselelerini çözmeyi hedefliyorum.’dedi.

Basının önemli bir işlevi yerine getirdiğini kaydeden Kaymakam Arıcan’Yazılı ve görsel basın ilin ve ilçenin tanıtımında önemli bir işlevi yerine getiriyor.Bu nedenle gece gündüz demeden çalışan siz basın çalışanlarına kolaylıklar diliyorum’dedi.

 Gazeteciler İsmail Akar ve Ali Bayar ‘Sandıklı ya yeni gelmenize rağmen ilçede kabul ve takdir görmektesiniz.İlçenin meselelerine el atmanız önemlidir.Halkla içiçe bir görüntü çizmektesiniz.Mesela Elibol Sandıklıspor maçlarına gelmeniz spor kamuoyu ve vatandaşlarca takdirle karşılanmaktadır.Görevinizde başarılar diliyoruz.Basın mensubu olarak bizlerde ilçenin gelişmesi ve kalkınması konusunda elimizden gelen destek ve gayreti veriyoruz.Vermeye devam edeceğiz’dediler.

Kaymakam Adayı Zafer Karabektaş’ın da hazır bulunduğu ziyaret karşılıklı fikir alış verişinin yapılması ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır