passo
Kaymakam Kaçmaz: “Herkesi Şuhut’a bekliyoruz”

Kaymakam Kaçmaz: “Herkesi Şuhut’a bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz konuk olarak katıldı. Kaçmaz programda yaptığı değerlendirmede Şuhut’un hem tarihi ve doğal değerleriyle hem de lezzetleriyle birçok artısı bulunan bir ilçe olduğunu belirterek herkesi Şuhut’u görmeye davet etti. “Kadın Kültür Evleri büyük yarar sağlıyor” Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz konuk olarak katıldı. Kaçmaz programda yaptığı değerlendirmede Şuhut’un hem tarihi ve doğal değerleriyle hem de lezzetleriyle birçok artısı bulunan bir ilçe olduğunu belirterek herkesi Şuhut’u görmeye davet etti.
“Kadın Kültür Evleri büyük yarar sağlıyor”
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’nin kadınlarımıza büyük yararlar sağladığını belirten Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, “Şuhut Kadın Kültür Evi olarak Vali Gökmen Çiçek’in talimatları ve eşi Sümeyra Çiçek’in himayelerinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Artık hanımlarımız ‘üretimde bizde varız’ diyorlar. Burada kurmuş olduğumuz çömlek atölyesinde üreterek hem ilçemize değer katıyorlar hem de üretip sattıkça aile bütçelerine katkı sunuyorlar. İnşallah gelir anlamında destekleri olacak” diye konuştu.
“Keşkek Evi hizmete girecek”
Yapımı tamamlanan Şuhut Keşkek Evi’nde son aşamaya gelindiğini kaydeden Kaymakam Kaçmaz, “Şuhut ilçemizin marka değerlerinden biri olan keşkeğimizi burada hem ilçe halkımıza hem de dışarıdan gelen misafirlerimize sunacağız. Bu yatırımı Şuhut’a kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şuhut ilçemizde tüm idareciler olarak büyük bir uyum içinde çalışıyoruz. Sn. Valimizin öncülüğünde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Hepimiz tedbirli olmaya devam edelim”
Şuhut’un kadim kültürümüze tanıklık etmiş bir ilçe olduğunu belirten Kaymakam Kaçmaz, “İlçemiz hem doğal ve tarihi güzellikleriyle hem de lezzetleriyle öne çıkan bir yerleşim yeri. Herkesi Şuhut’un değerlerini görmeye davet ediyoruz. Pandeminin ortadan kalkmasıyla birlikte daha fazla misafiri ilçemizde ağırlamayı istiyoruz. İnşallah bir an önce bu salgın sona erer. Hepimiz tedbirli olmaya devam edelim” diye konuştu.
Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nin sürekli geliştiğine dikkati çeken Kaymakam Kaçmaz tüm yatırımcıları Şuhut’a davet etti.
Yayın sonrası aslen Şuhutlu olan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kaçmaz, Akar’a Şuhutla ilgili çalışmalara verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Akar ise Kaçmaz’ın çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır