• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Kibele Butik Otel hizmete girdi
Kibele Butik Otel hizmete girdi
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Demirli Köyü’nde hizmete giren Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin konuk olarak katıldı. Frigya bölgesinde hizmete giren ilk otel olduklarını söyleyen Şahin...
20 Şubat 2020 15:53
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Demirli Köyü’nde hizmete giren Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin konuk olarak katıldı. Frigya bölgesinde hizmete giren ilk otel olduklarını söyleyen Şahin gelen misafirlerin memnuniyetle ayrıldıklarını kaydetti.
“Biz butik bir işetmeyiz”
İhsaniye Demirli Köyü’nde kendi arazilerinde 12 odalı bir butik oteli hayata geçirdiklerini söyleyen Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin, “Otelimizde yöremize ait lezzetleri sunduğumuz bir restaurantımız ve bir kafeteryamız bulunuyor. Restaurant ve kafeteryamızdan dileyen herkes faydalanabilir. Sadece misafirlerimizden randevu alarak gelmelerini rica ediyoruz. Çünkü biz butik bir işetmeyiz. Gelen misafirlere göre yiyeceklerimizi hazırlıyor ve sıcak sıcak tüketmelerini sağlıyoruz. Bu nedenle gelenlerden önceden haberdar olup hazırlık yapmamız gerekiyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Bölgeyi iyi tanıtmamız lazım”
Frigya bölgesinin turizm açısından geleceğinin son derece parlak olduğunu belirten Şahin, “Keşfedildikçe yeni ziyaretçiler gelecek. Bizim bölgeyi iyi tanıtmamız lazım. Ayrıca işletmecilerin eğitimli olmaları ve müşteri memnuniyetini düşünmeleri çok önemli. Zaman içinde bölgenin tanınırlığı arttıkça her şeyin daha güzel olacağını düşünüyorum. Bu konu hem yerel yönetimlerin, hem bizlerin hem de tüm hemşerilerimizin sorumluluğu içerisinde diye düşünüyorum” diye konuştu.
“Göbekli dikkat çekiyor”
Geleneksel lezze göbekliyi de misafirlerine ikram ettiklerini söyleyen Şahin, “Yörük kültürüne ait bu yemek, sunum şekliyle dikkat çekiyor. 45 dakika fırın ya da kuzinede pişen göbeklinin üzeri bıçak yardımıyla kesiliyor. İçindeki hamur didiklenerek üzerine keçi peyniri serpiştiriliyor ve daha sonra servis ediliyor” şeklinde bilgi verdi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa