passo
Kibele Butik Otel hizmete girdi

Kibele Butik Otel hizmete girdi

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Demirli Köyü’nde hizmete giren Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin konuk olarak katıldı. Frigya bölgesinde hizmete giren ilk otel olduklarını söyleyen Şahin gelen misafirlerin memnuniyetle ayrıldıklarını kaydetti. “Biz butik bir işetmeyiz” İhsaniye Demirli Köyü’nde kendi arazilerinde 12 odalı bir butik oteli hayata geçirdiklerini söyleyen Kibele Butik Otel’in […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İhsaniye Demirli Köyü’nde hizmete giren Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin konuk olarak katıldı. Frigya bölgesinde hizmete giren ilk otel olduklarını söyleyen Şahin gelen misafirlerin memnuniyetle ayrıldıklarını kaydetti.
“Biz butik bir işetmeyiz”
İhsaniye Demirli Köyü’nde kendi arazilerinde 12 odalı bir butik oteli hayata geçirdiklerini söyleyen Kibele Butik Otel’in İşletmecisi Veteriner Hekim Hüseyin Şahin, “Otelimizde yöremize ait lezzetleri sunduğumuz bir restaurantımız ve bir kafeteryamız bulunuyor. Restaurant ve kafeteryamızdan dileyen herkes faydalanabilir. Sadece misafirlerimizden randevu alarak gelmelerini rica ediyoruz. Çünkü biz butik bir işetmeyiz. Gelen misafirlere göre yiyeceklerimizi hazırlıyor ve sıcak sıcak tüketmelerini sağlıyoruz. Bu nedenle gelenlerden önceden haberdar olup hazırlık yapmamız gerekiyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Bölgeyi iyi tanıtmamız lazım”
Frigya bölgesinin turizm açısından geleceğinin son derece parlak olduğunu belirten Şahin, “Keşfedildikçe yeni ziyaretçiler gelecek. Bizim bölgeyi iyi tanıtmamız lazım. Ayrıca işletmecilerin eğitimli olmaları ve müşteri memnuniyetini düşünmeleri çok önemli. Zaman içinde bölgenin tanınırlığı arttıkça her şeyin daha güzel olacağını düşünüyorum. Bu konu hem yerel yönetimlerin, hem bizlerin hem de tüm hemşerilerimizin sorumluluğu içerisinde diye düşünüyorum” diye konuştu.
“Göbekli dikkat çekiyor”
Geleneksel lezze göbekliyi de misafirlerine ikram ettiklerini söyleyen Şahin, “Yörük kültürüne ait bu yemek, sunum şekliyle dikkat çekiyor. 45 dakika fırın ya da kuzinede pişen göbeklinin üzeri bıçak yardımıyla kesiliyor. İçindeki hamur didiklenerek üzerine keçi peyniri serpiştiriliyor ve daha sonra servis ediliyor” şeklinde bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır