• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Kızılay daima vatandaşın yanında”
“Kızılay daima vatandaşın yanında”
Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar Gün FM’in konuğu oldu. Kızılay’ın iyi günde ve kötü günde daima vatandaşların yanında olduğunu söyleyen Okyar, yaptıkları çalışmalara katkı sunan herkese teşekkür etti. Ramazan...
11 Haziran 2020 13:29
Font1 Font2 Font3 Font4

Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar Gün FM’in konuğu oldu. Kızılay’ın iyi günde ve kötü günde daima vatandaşların yanında olduğunu söyleyen Okyar, yaptıkları çalışmalara katkı sunan herkese teşekkür etti.
Ramazan ayı ve bayram boyunca birçok çalışmaya imza attıklarını kaydeden Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar, “Pandemi günlerinde her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Kıyafet, gıda ve para yardımlarında bulunduk. Vatandaşımızın iyi gününde de kötü gününde de daima yanlarındayız. Özellikle öksüz ve yetim çocuklarımızın bir nebze olsun yüzlerini güldürebilmek için onlara çeşitli hediyeler verdik. Pandemi günlerinde vatandaşlarımız evde kaldılar. Bizler de ekibimizle onlara yardımları ulaştırmak için çabaladık. Zor günlerde ailelerinden ayrı kalarak yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Yönetim Kurulu üyelerimize ve Kızılay gönüllülerimize çok teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarımız özveriyle çalıştılar” diye konuştu.
“Ramazan ayı boyunca 2 bin aileye 400 TL nakdi yardımda bulunduk”
Bayramda yurt genelinde sokağa çıkma yasağı uygulandığını hatırlatan Okyar, “Kızılay Afyonkarahisar şubesi olarak sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için mahallerde ekmek dağıttık. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Yüntaş’ın Kızılay şubemize hibe ettikleri ekmekleri vatandaşlarımıza dağıttık. Kızılay Afyonkarahisar ailesi olarak Ramazan ayı boyunca 2 bin aileye 400 TL nakdi yardımda bulunduk. Anlaşmalı mağazalarımızda 378 çocuğa bayramlık aldık. 3 bin aileye gıda yardımında bulunduk. Kızılay olarak her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Programda Kızılay olarak Vefa Destek Grubu’nda görevli olduklarını söyleyen Okyar, yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa