passo
Kızılay hayatın her alanında

Kızılay hayatın her alanında

Türk Kızılay Cemiyeti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın Gün FM’in konuğu oldu. Yakın programda Afyonkarahisar Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumuna kreş yaptıracaklarını söyleyerek bu projeye vatandaşların desteğini beklediklerini kaydetti. “Açık Cezaevine kreş yaptıracağız” “Cezaevinde annelerinin yanında kalan yavrularımıza kreş yapıyoruz” diyen Türk Kızılay Cemiyeti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın, “Annelerinin yanında kalan 0-6 yaş grubu […]

Türk Kızılay Cemiyeti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın Gün FM’in konuğu oldu. Yakın programda Afyonkarahisar Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumuna kreş yaptıracaklarını söyleyerek bu projeye vatandaşların desteğini beklediklerini kaydetti.

“Açık Cezaevine kreş yaptıracağız”

“Cezaevinde annelerinin yanında kalan yavrularımıza kreş yapıyoruz” diyen Türk Kızılay Cemiyeti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın, “Annelerinin yanında kalan 0-6 yaş grubu çocuklarımızın eğitim ve barınma ihtiyacına destek olmak amacıyla Afyonkarahisar Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumuna hep birlikte kreş yaptırıyoruz. Bu güzel projeye herkesin desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

“Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Yaşlan”

Kadın Kültür Evleri’nde, ‘Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Yaşlan’ isimli bir proje yürüteceklerini söyleyen Yakın, “Kadın Kültür Evleri çok önemli. Bizlerde buralarda Kızılay olarak eğitim faaliyetleri yapacağız. Kadınlarımıza sağlıklı yaşamı ve sağlıklı yaşlanmayı anlatacağız” dedi.

“Gençlik Konağı açacağız”

Kızılay’ın gençleri çok önemsediğini söyleyen Yakın, “Yukarı Mahallede bir konağı Gençlik Konağı olarak değerlendireceğiz. Sahibi bu konağı Kızılay’ın kullanımına verdi. Burada tüm gençlerimize yönelik eğitim ve sanat çalışmaları yapılacak” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Kan bağışında bulunalım”

Kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirten Türk Kızılay Cemiyeti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın herkese kan bağışı çağrısında bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır