passo
“Kızılay hayatın her alanında”

“Kızılay hayatın her alanında”

Türk Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar Gün FM’in konuğu oldu. 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Kızılay Haftası’nın kutlandığını söyleyen Başkan Okyar hafta boyunca birçok etkinlik gerçekleştireceklerini kaydetti. Yönetime geldikleri günden bu yana birçok çalışmaya imza attıklarını kaydeden Okyar, “Genç ve dinamik ekibimizle birçok alanda çalışmalar yaptık. Yardımların yanı sıra teşkilatlanmaya da ağırlık verdik ve […]

Türk Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar Gün FM’in konuğu oldu. 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Kızılay Haftası’nın kutlandığını söyleyen Başkan Okyar hafta boyunca birçok etkinlik gerçekleştireceklerini kaydetti.
Yönetime geldikleri günden bu yana birçok çalışmaya imza attıklarını kaydeden Okyar, “Genç ve dinamik ekibimizle birçok alanda çalışmalar yaptık. Yardımların yanı sıra teşkilatlanmaya da ağırlık verdik ve üniversitelerde gençlik kollarımızı oluşturduk. Çalışmalarımıza katkıda bulunan genç arkadaşlarıma ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ederim. Desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, daire amirlerimize ve hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Kızılay Haftası faaliyetleri
Afyon Kocatepe Üniversitesi Genç Kızılay topluluğu tarafından Park Afyon Avm’de Kızılay Haftasına yönelik bilgilendirme, çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Okyar, “Afyon Kocatepe Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu tarafından ANS Kampüsünde Kızılay Haftası Uçurtma Şenliği düzenledik. İscehisar İlçesi Karakaya Köyü Karakaya İlkokulu öğrencileri ile birlikte film izledik ve öğrencilerin uçurtma şenliğine katılımlarını sağladık. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu tarafından Özerler Özel Eğitim Okulunda Kızılay Haftasına yönelik etkinlikler düzenledik. Hafta boyunca daha birçok etkinlik düzenleyeceğiz” diye konuştu.
“Kızılay’ın mensubu olmaktan gururluyuz”
Kızılay’ın hem yurt içinde hem de yurt dışında zor zamanlarda insanlara umut olan bir kuruluş olduğunu belirten Okyar, “Kızılay, özverili bir şekilde yürüttüğü çalışmalarıyla dünyanın en saygın kuruluşları arasındadır. Tüm ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan ve her türlü doğal afette en kısa sürede yaraları saran Kızılay’ın mensubu olmaktan gururluyuz” diye konuştu.
Kızılay’ın faaliyetlerinin tüm yönleriyle konuşulduğu program gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır