passo
Klavye Şampiyonları Gün FM’de

Klavye Şampiyonları Gün FM’de

Birleşmiş Milletlere bağlı INTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu’nun İtalya’nın Cagliari şehrinde organize ettiği Dünya İnternet Klavye yarışlarında dereceye giren Afyonkarahisarlı öğrenciler Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldular. Programa yarışmada dereceye giren İlyas Pamukçu, Mehmet Kurt, Zehra Taşkale, Onur Demirbaş, Efe Abdullah Taner ve Nisan Maya Tunçoğlu katıldılar. F Klavye ile küçük yaşta […]

Birleşmiş Milletlere bağlı INTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu’nun İtalya’nın Cagliari şehrinde organize ettiği Dünya İnternet Klavye yarışlarında dereceye giren Afyonkarahisarlı öğrenciler Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldular. Programa yarışmada dereceye giren İlyas Pamukçu, Mehmet Kurt, Zehra Taşkale, Onur Demirbaş, Efe Abdullah Taner ve Nisan Maya Tunçoğlu katıldılar.
F Klavye ile küçük yaşta tanışan öğrenciler F Klavye’nin dilimize en uygun klavye olduğunu kaydederek bu konudaki yeteneklerinin eğitim hayatlarına da büyük katkısı olduğunu söylediler. Dileyen herkesin F Klavye yazmayı öğrenebileceğini belirten öğrenciler ülkemizi uluslararası arenada temsil etmenin gururunu yaşadıkları ve başarılı oldukları için mutlu olduklarını belirttiler.
Programda F Klavye’nin duayeni Afyonkarahisarlı merhum İhsan Yener de öğrenciler tarafından anıldı.
İtalya’nın Cagliari şehrinde yapılan Dünya İnternet Klavye yarışlarında Afyonkarahisarlı öğrenciler 7 madalya aldı. Yarışlarda ülkemiz toplam 12 madalya kazandı.
Yayın esnasında öğrencilerin başarılarında büyük emekleri olan Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu da hazır bulundu.
Yayın gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır