passo
KOÇAK: “GÜNDE 1000 KİŞİYE ULAŞIYORUM”

KOÇAK: “GÜNDE 1000 KİŞİYE ULAŞIYORUM”

Millet ittifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “Günde bin kişiye ulaşmadığım günü boşa geçmiş gün kabul ediyorum.Vatandaşlarımızla sürekli temas halindeyim.En büyük sorun ekonomi olarak görmekteyim” dedi. Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan Koçak, “Yoğun bir tempo içinde çalışmaya devam ediyorum. Sabah çok erken kalkıyorum. Gece geç saatlere kadar vatandaşlarımızla […]

Millet ittifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, “Günde bin kişiye ulaşmadığım günü boşa geçmiş gün kabul ediyorum.Vatandaşlarımızla sürekli temas halindeyim.En büyük sorun ekonomi olarak görmekteyim” dedi.
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan Koçak, “Yoğun bir tempo içinde çalışmaya devam ediyorum. Sabah çok erken kalkıyorum. Gece geç saatlere kadar vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu görüşmelerimiz sırasında vatandaşlarımız ekonomik sıkıntılarını dile getiriyorlar. En büyük mesele işsizlik. Çok yetenekli gençlerimiz iş bulamıyor. Haklı olarak insanlar oğluna, kızına iş talebinde bulunuyor. Sokakları, caddeleri gezdiğimizde her üç dükkandan birisinin kapandığını görmekteyiz. Sorunların dağ gibi arttığı bir ortamda beka sorununu ön plana çıkartıyorlar. Kendi yayın organlarında TV ve gazetelerinde beka meselesi var demek bir algı oluşturmaktadır. Mutfak yanıyor. Tencere kaynamıyor. Bizim insanlarımız bunlara layık değil” diye konuştu.
“Biz Eskişehir’i geçeriz”
Belediye olarak turizme ağırlık vereceklerini söyleyen Koçak, “Afyonuma daha fazla insan getirip,ilimiz güzelliklerini sunarken, bu sektörden de esnafımıza para kazandırmayı amaçlıyoruz. Biz Eskişehir’i geçeriz. Bizim güzelliklerimiz daha fazla. Yeter ki onları sunmayı becerelim” dedi.
“Gençlerimiz geleceğe umutlu bakacak”
Gençlere,kadınlara,esnaflara herkesin kabul gördüğü projeleri olduğunu anlatan Koçak, “Biz Afyon sevdalısı olarak hizmet etmek adına yola çıktık. Bu çalışmalarımızın semersini de inşallah bir hafta sonra alacağız. Gençlerimiz geleceğe umutlu bakacak. Yarın sıkıntısı olmayacak. Kadınlarımıza her mahalleye kreşler açarak onların üzerinden bir yükü alacağız. Esnafımız belediyenin hizmet ve yatırımları sayesinde rahat bir nefes alacak. Biz bunları yaparken birileri bizi başka alanlara çekerek terör örgütü ile ilişkilendirmeye çalışıyor. Bakın hendekleri biz kazmadık. Çadır mahkemelerini biz kurmadık. Megri megri diyerek halayı biz çekmedik. Bizim kongremizde Barzani’ye kırmızı halı serilip şeref konuğu olarak ağırlamadı. Dolmabahçe’de mutabakata biz varmadık. Herkes şöyle bir geçmişine baktığında kimlerin terör örgütü ile birlikte olduğunu öğrenecek” dedi.
“Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmayı amaçlıyoruz”
Spora destek vereceklerini söyleyen Mahmut Koçak, “Futbol, voleybol ve basketbolda ilimiz önemli başarılar kazandı. Bu konuda mevcut başkan Çoban ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Biz spora önem veriyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmayı amaçlıyoruz. Bakın Pazar günü Sadettin Saral geldi. Zafer Stadında maç izledik. Bize yer bile ayırmadılar. Ama olsun. Sadettin Saran Afyonsporu gördü. Sporda başarılı olmanın yolu sponsor desteği ile olur. İşte Saran dostum da bu amaçla ilimize gelmiştir” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Koçak yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Koçak’a başarılar diledi.
Koçak Gün FM personeliyle yayın anısına fotoğraf da çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır