passo
Köksal:”Radyolar sadece müzik kutusu değildir”

Köksal:”Radyolar sadece müzik kutusu değildir”

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, radyoların dünyanın en yaygın kullanılan kitle iletişim araçlarından biri olduğunu söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 13 Şubat Dünya Radyocular Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, radyoların eğitim, haberleşme, eğlence, reklam gibi içerikleriyle topluma geniş bir yelpazede yayın hizmeti sunduklarını dile getirerek, “Her yıl 13 […]

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, radyoların dünyanın en yaygın kullanılan kitle iletişim araçlarından biri olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 13 Şubat Dünya Radyocular Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, radyoların eğitim, haberleşme, eğlence, reklam gibi içerikleriyle topluma geniş bir yelpazede yayın hizmeti sunduklarını dile getirerek, “Her yıl 13 Şubat tarihi dünyada ve ülkemizde ‘Dünya Radyolar Günü’ olarak kutlanmaktadır. Radyolar sadece bir müzik kutusu değildir. Eskilerin tabiriyle ajans saatinde herkesi etrafına toplayan radyo, bir yandan ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelerden bizleri haberdar ederken, öte yandan da her kesimden insanın neşesine, hüznüne, özlemine ortak olan bir dosttur. Bu vesilesiyle Türkiye’de ve Afyonkarahisarımızda radyo sektöründe emek veren, zor şartlar altında yayın hayatlarını sürdüren radyoların tüm çalışanlarını tebrik ediyor, 13 Şubat Dünya Radyolar Günü’nü kutlarım.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır