• DOLAR
  $2.315,9600
  ( ₺2,27 )
 • EURO
  $0,7081
  %-0,58
 • ALTIN
  $39.836,1400
  %0,46
 • BIST
  91,9749
  ( -₺0,00 )
“Küçük kesi ile yapılan ameliyatlar daha konforlu”

“Küçük kesi ile yapılan ameliyatlar daha konforlu”

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Özel Park Hayat Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Erdinç Naseri konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Naseri kalp ve damar cerrahisi alanında küçük kesi ile yapılan ameliyatlarla ilgili bilgiler verdi. “Hasta günlük yaşamına daha çabuk dönüyor” Özel Park Hayat Hastanesi’nde […]

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Özel Park Hayat Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Erdinç Naseri konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Naseri kalp ve damar cerrahisi alanında küçük kesi ile yapılan ameliyatlarla ilgili bilgiler verdi.
“Hasta günlük yaşamına daha çabuk dönüyor”
Özel Park Hayat Hastanesi’nde küçük kesi ile kalp damar ameliyatlarını gerçekleştirdiklerini belirten Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Erdinç Naseri, “Bu yöntem hastanın konforunun yanı sıra psikolojik olarak da çabuk iyileşmesini sağladığı için önemli diye düşünüyorum. Bu ameliyatlar ile hasta günlük yaşamına daha çabuk dönüyor. Birçok hastanede bu tür operasyonlar yapılmazken bizler hastanemizde yapmaktayız. Bu tür operasyonlar için Afyonkarahisar dışından da birçok hasta müracaat ediyor. Koroner cerrahi ve kapak cerrahisi gibi alanlarda bu yöntemi başarıyla uyguluyoruz” diye konuştu.
Küçük kesi ile yapılan ameliyatların estetik açıdan da önemli olduğunu belirten Naseri bu yöntem sayesinde hastaların ameliyat sonrası çok fazla iz kalmadığı için kendilerini daha mutlu hissettiklerini kaydetti.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Özel Park Hayat Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Erdinç Naseri Akar’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Naseri’nin başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır