passo
Kumartaşlı: “Devletimiz bizi kimseye muhtaç etmez”

Kumartaşlı: “Devletimiz bizi kimseye muhtaç etmez”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Gün FM’de Gündem programında Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Kumartaşlı, “Şehit aileleri ve gazilerin isimlerini kullanarak para toplayanlara itibar etmeyin” uyarısında bulundu. Şehit aileleri ve gazilerin isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapanlara dikkati çeken Kumartaşlı, “Duyumlarımıza göre şehit aileleri ve gazilerimizin isimlerini kullanarak […]

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Gün FM’de Gündem programında Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Kumartaşlı, “Şehit aileleri ve gazilerin isimlerini kullanarak para toplayanlara itibar etmeyin” uyarısında bulundu.
Şehit aileleri ve gazilerin isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapanlara dikkati çeken Kumartaşlı, “Duyumlarımıza göre şehit aileleri ve gazilerimizin isimlerini kullanarak para istiyorlar. Tüm halkımızdan, esnafımızdan şunu rica ediyoruz, bu insanlara itibar etmesinler, prim vermesinler ve eğer kapılarını çalarlar ise derneğimiz ile iletişime geçsinler. Biz dernek olarak kendimiz için de bir yardım talep etmiyoruz başkalarının da adımıza para toplamasına karşıyız. Çok şükür ki devletimizi bizi kimseye muhtaç etmez” diye konuştu.
“Yaklaşık 115 şehit ailemiz ve gazimiz TOKİ’ye başvurumuz ile ev sahibi oldular”
“Şehitlerimiz ailelerini bizlere emanet ederek cennete gitmişlerdir. Artık şehit haberleri almak istemiyoruz. Kanımızın son damlasına kadar ülkemizin ve milletimizin varlığını korumaya devam edeceğiz” diyen Kumartaşlı, “Yaklaşık 115 şehit ailemiz ve gazimiz TOKİ’ye başvurumuz ile ev sahibi oldular. Bundan dolayı çok mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. 6 aydır evlerimizde oturuyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır