passo
“Lisemizde dershane, etüt ve okul birarada”

“Lisemizde dershane, etüt ve okul birarada”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Sınav Temel Lisesi Müdürü Mustafa Aydoğan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aydoğan çalışmaları hakkında bilgiler verdi. “Üniversite yolunda iyi donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacındayız” Temel liselerin diğer okullardan farkına değinen Aydoğan, “Temel lisemiz dershane, kurs, etüt ve okul konseptinin bir arada olduğu bir […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Sınav Temel Lisesi Müdürü Mustafa Aydoğan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aydoğan çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
“Üniversite yolunda iyi donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacındayız”
Temel liselerin diğer okullardan farkına değinen Aydoğan, “Temel lisemiz dershane, kurs, etüt ve okul konseptinin bir arada olduğu bir eğitim anlayışı sunuyor. Bizler milli ve manevi değerlerine bağlı, üniversite yolunda iyi donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacındayız. Sadece zorunlu ve seçmeli dersleri takip etmiyor, okul çıkışlarında öğrencilerimize en az 2 saat üniversiteye hazırlık yolunda etütler yaptırıyoruz. Bu etütlerde öğrencilerimiz daha önce işlenmiş olan konularla ilgili sorular çözüyorlar. Etütlerimizde tüm branş öğretmenlerimiz öğrencilerimize nezaret ediyorlar. Kısacası öğrencilerimizin mükemmel bir şekilde akademik donanıma kavuşmaları için çabalıyoruz. Etüt çalışmalarını çok disiplinli bir şekilde gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.
“Nakillerin süresi yok”
Özel okullarda ve temel liselerde nakillerin süresinin bulunmadığını belirten Aydoğan, “İhtiyaç duyanlara, kendilerini daha iyi geliştirmek isteyenlere, üniversiteye daha iyi hazırlanmak isteyenlere kapımız sonuna kadar açıktır. Tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” diye değerlendirmede bulundu.
“Velilerimizin katılımıyla kan bağışında bulunacağız”
Geçtiğimiz hafta Kızılay Kan Merkezi yetkilileri tarafından okullarında bir eğitim yapıldığını söyleyen Aydoğan, “Okulumuzda bu tarz konularda da eğitimlerin önemine inanıyoruz. Buradan bilgilendirmede bulunan Kızılay Kan Merkezi yetkililerine teşekkür ederim. İkinci dönemde de velilerimizin katılımıyla kan bağışında bulunacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır