passo
Maden Kötü’yü anlattı

Maden Kötü’yü anlattı

Kötü isimli romanıyla iyi bir çıkış yakalayan Yazar Melih Maden Edebiyat Saati isimli programda Gün FM’în konuğu oldu. Polisiye türünde yayınlanan Kötü isimli romanının okuyucular tarafından sevildiğini söyleyen Yazar Melih Maden, “Bu süreçte beni destekleyen tüm sevdiklerime teşekkür ederim. Kitabım güzel geri dönüşler alıyor. Kitabımı her okuyan farklı çıkarımlar yakalıyor. Bu geri dönüşler beni çok […]

Kötü isimli romanıyla iyi bir çıkış yakalayan Yazar Melih Maden Edebiyat Saati isimli programda Gün FM’în konuğu oldu.
Polisiye türünde yayınlanan Kötü isimli romanının okuyucular tarafından sevildiğini söyleyen Yazar Melih Maden, “Bu süreçte beni destekleyen tüm sevdiklerime teşekkür ederim. Kitabım güzel geri dönüşler alıyor. Kitabımı her okuyan farklı çıkarımlar yakalıyor. Bu geri dönüşler beni çok mutlu ediyor. Kitabım Sinada Yayınevi’nden okuyucuya ulaştı. Okumak isteyenler kitapçılardan ve internetteki kitap satış sitelerinden temin edebilirler” diye konuştu.
Kitabın üst başlığında, “Bir insanı kötü yapan yine insanlardır. Kimse doğuştan kötü olmaz” notu yer alırken, alt başlıkta ise, “Zaman kötüyü gösteriyor” yazıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır