passo
Martın Sonu Bahar

Martın Sonu Bahar

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan Gün FM’de Seçime Doğru programının konuğu oldu. Afyonkarahisar merkez ve birçok ilçede yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyleyen Ercan, “Martın sonu bahar. Afyonkarahisar merkez, ilçe ve beldelerimiz gülümsemeyi hak ediyor. Buraları derman belediyeciliği ile tanıştıracağız” diye konuştu. Afyonkarahisar merkezde en az iki İGM üyesi hedeflediklerini söyleyen Ercan, “Halkımızın […]

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan Gün FM’de Seçime Doğru programının konuğu oldu. Afyonkarahisar merkez ve birçok ilçede yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyleyen Ercan, “Martın sonu bahar. Afyonkarahisar merkez, ilçe ve beldelerimiz gülümsemeyi hak ediyor. Buraları derman belediyeciliği ile tanıştıracağız” diye konuştu.
Afyonkarahisar merkezde en az iki İGM üyesi hedeflediklerini söyleyen Ercan, “Halkımızın partimize büyük bir teveccühü var. Adaylarımızı belirleme noktasında başarılı bir çalışma yaptığımıza inanıyoruz. İl Genel Meclisi’nde de iddialıyız. Afyonkarahisar merkezde en az 2 üye çıkarmayı hedefliyoruz. Bugünkü hükümetten bunalan insanlarımızın teveccühü partimize yöneliktir. Bunu iyi bir çalışma ile İl Genel Meclisi’nde 2 adayımızı meclise göndermek istiyoruz. CHP olarak Afyonkarahisar’da güzel bir seçim geçireceğiz. Martın sonu bahar diyorum.” diye değerlendirmede bulundu.
“Vatandaş artık rahat bir nefes almak istiyor”
Hem İyi Parti ile ittifak yaptıkları adayların hem de partisinin adaylarının seçimleri kazanacağına inançlarının tam olduğunu kaydeden Ercan, “Millet İttifakı olarak girdiğimiz Afyonkarahisar merkez ve ilçelerimiz ile kendi adaylarımızla yarıştığımız ilçe ve beldelerimizde oldukça iddialıyız. Alanda vatandaşlarımızla görüştüğümüzde çoğunun mevcut iktidardan rahatsız olduğunu görmekteyiz. Ekonomik sıkıntılar hepimizin malumu. Tarım ve hayvancılık bitmiş durumda. Vatandaş artık rahat bir nefes almak istiyor. Bunun için CHP olarak daima vatandaşımızın yanındayız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır