• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Martın Sonu Bahar
Martın Sonu Bahar
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan Gün FM’de Seçime Doğru programının konuğu oldu. Afyonkarahisar merkez ve birçok ilçede yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyleyen Ercan, “Martın sonu bahar. Afyonkarahisar...
6 Mart 2019 16:09
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan Gün FM’de Seçime Doğru programının konuğu oldu. Afyonkarahisar merkez ve birçok ilçede yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyleyen Ercan, “Martın sonu bahar. Afyonkarahisar merkez, ilçe ve beldelerimiz gülümsemeyi hak ediyor. Buraları derman belediyeciliği ile tanıştıracağız” diye konuştu.
Afyonkarahisar merkezde en az iki İGM üyesi hedeflediklerini söyleyen Ercan, “Halkımızın partimize büyük bir teveccühü var. Adaylarımızı belirleme noktasında başarılı bir çalışma yaptığımıza inanıyoruz. İl Genel Meclisi’nde de iddialıyız. Afyonkarahisar merkezde en az 2 üye çıkarmayı hedefliyoruz. Bugünkü hükümetten bunalan insanlarımızın teveccühü partimize yöneliktir. Bunu iyi bir çalışma ile İl Genel Meclisi’nde 2 adayımızı meclise göndermek istiyoruz. CHP olarak Afyonkarahisar’da güzel bir seçim geçireceğiz. Martın sonu bahar diyorum.” diye değerlendirmede bulundu.
“Vatandaş artık rahat bir nefes almak istiyor”
Hem İyi Parti ile ittifak yaptıkları adayların hem de partisinin adaylarının seçimleri kazanacağına inançlarının tam olduğunu kaydeden Ercan, “Millet İttifakı olarak girdiğimiz Afyonkarahisar merkez ve ilçelerimiz ile kendi adaylarımızla yarıştığımız ilçe ve beldelerimizde oldukça iddialıyız. Alanda vatandaşlarımızla görüştüğümüzde çoğunun mevcut iktidardan rahatsız olduğunu görmekteyiz. Ekonomik sıkıntılar hepimizin malumu. Tarım ve hayvancılık bitmiş durumda. Vatandaş artık rahat bir nefes almak istiyor. Bunun için CHP olarak daima vatandaşımızın yanındayız” şeklinde konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa