• DOLAR
  $1.203,22
 • EURO
  $0,3586
 • ALTIN
  $21.153,98
 • BIST
  104,1196
“MHP bu ülkenin çimentosudur”

“MHP bu ülkenin çimentosudur”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Karagöz gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumla ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz, “Vatandaşlarımıza anayasanın neden değişmesi gerektiğini anlatacağız. Bu süreçte vatandaşlarımız yapılacak olan anayasa değişikliği […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Karagöz gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
16 Nisan’da yapılacak olan referandumla ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz, “Vatandaşlarımıza anayasanın neden değişmesi gerektiğini anlatacağız. Bu süreçte vatandaşlarımız yapılacak olan anayasa değişikliği paketinin içerisinde nelerin olduğunu bilmeden evet veya hayır diyor. Bu maddeleri mutlaka okuyan kesim de var ancak evet veya hayır oyları liderlere olan sevgi veya kızgınlık dolayısıyla şekilleniyor. Bizler bu paketin neler içerdiğini vatandaşlarımıza anlatmak için sahada olacağız. Mahalle, köy, belde ve ilçelerimizde çalışmalar yaparak partimizin neden evet dediğini anlatacağız” şeklinde konuştu.
“Ilımlı bir dil kullanmalıyız”
MHP’nin bu ülkenin çimentosu olduğunu kaydeden İl Başkanı Karagöz, “Partimiz daima ülkesinin, devletinin yararına olan işler içerisinde yer almıştır. Almaya da daima devam edecektir. Vatandaşlarımız anayasa değişikliği konusunda müsterih olsunlar. Ayrıca referandum sürecini olumlu mesajlarla, kimseyi kırmadan sürdürmeliyiz. Bu konuda biz siyasilere önemli görevler düşüyor. Ilımlı bir dil kullanmalıyız. Genel Başkanımız devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi sevgide serbestlik, saygıda mecburiyet vardır. Bunu unutmamalıyız” diye değerlendirmede bulundu.
“Milliyetçilik ruhu her partide ve ülkemizde yaşayan her insanda olmalıdır”
Başbakan Binali Yıldırım’ın bozkurt işareti yapmasını da değerlendiren MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz, “Geçmiş yıllarda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu da bozkurt işareti yapmışlardı. Başbakan Yıldırım’ın bozkurt işareti yapması da bizleri sevindirdi. Milliyetçilik ruhu her partide ve ülkemizde yaşayan her insanda olmalıdır” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen İl Başkanı Karagöz Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Karagöz’e yayın dolayısıyla teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır