passo
“Mühim olan yolda olmak”

“Mühim olan yolda olmak”

Motofest’in Sunucusu Doğukan Alsay Gün FM’in konuğu oldu. Sosyal mecralar yokken radyonun var olduğuna değinen Alsay vefanın önemli olduğunu ve radyolara sahip çıkılması gerektiğini kaydetti. Pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçtiğimize değinen Alsay, “Motofest etkinlikleri hepimize iyi geldi. Her şey artık güzel olsun ve bu salgın yok olsun. Motofest için emek veren herkese çok teşekkür […]

Motofest’in Sunucusu Doğukan Alsay Gün FM’in konuğu oldu. Sosyal mecralar yokken radyonun var olduğuna değinen Alsay vefanın önemli olduğunu ve radyolara sahip çıkılması gerektiğini kaydetti.
Pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçtiğimize değinen Alsay, “Motofest etkinlikleri hepimize iyi geldi. Her şey artık güzel olsun ve bu salgın yok olsun. Motofest için emek veren herkese çok teşekkür ederim. Harika bir organizasyon yapılıyor. Seyirci muhteşem, sanatçılar muhteşem ve emek verenler muhteşem” diye konuştu.
“Hayallerinizin peşinde koşun”
Her insanın eşsiz olduğuna değinen Sunucu Doğukan Alsay, “İnsanlar hayallerinin peşinden koşsunlar. İnandığınızda başarı mutlaka gelecektir. Mühim olan yolda olma halidir. Hep yolda kalalım. Herkesin yaşam yolculuğunda yolları açık olsun” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Programın sonunda ilk arayan 3 dinleyiciye Motofest etkinliklerine giriş bilekliği hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır