passo
“Nerde eğitim, orada Zeytin Akademi”

“Nerde eğitim, orada Zeytin Akademi”

Zeytin Akademi Eğitim Koordinatörü ve Kurucusu Lütfi Öztaylan Gün FM’in konuğu oldu. Öztaylan programda Zeytin Akademi’nin çalışmalarından bahsetti. “Zeytin Akademi öncelikli olarak yerelde ve bölgemizdeki kariyer ve mesleki eğitim boşluğunu gidermek amacıyla kurulmuştur” bilgisini aktaran Öztaylan, “Aynı zamanda Zeytin Akademi, kariyer, sektörel ve işletmelere yönelik ihtiyaca uygun eğitimlerin belirlenmesi ve bireysel gelişime destek olmak amacıyla […]

Zeytin Akademi Eğitim Koordinatörü ve Kurucusu Lütfi Öztaylan Gün FM’in konuğu oldu. Öztaylan programda Zeytin Akademi’nin çalışmalarından bahsetti.

“Zeytin Akademi öncelikli olarak yerelde ve bölgemizdeki kariyer ve mesleki eğitim boşluğunu gidermek amacıyla kurulmuştur” bilgisini aktaran Öztaylan, “Aynı zamanda Zeytin Akademi, kariyer, sektörel ve işletmelere yönelik ihtiyaca uygun eğitimlerin belirlenmesi ve bireysel gelişime destek olmak amacıyla eksik olan bilginin kazandırılması ve kurumsal çalışmalarımızda sektöre özel planlamanın yapılıp aksayan bölümlere kalıcı işlevsel katkılar sağlamak hedefindedir” diye konuştu.

Zeytin Akademi’nin eğitim içerikleri

Zeytin Akademi’nin etkinlik içeriği hakkında bilgiler veren Öztaylan, “Üniversite anlaşmaları, üniversite öğrenci ve çalışanlarına yönelik eğitimler, şirketlere özel eğitimler, kurumsal eğitim paketleri, kurum anlaşmalı sertifikalı eğitimler, talep doğrultusunda özel eğitimler, söyleşi organizasyonları düzenliyoruz” dedi.

Zeytin Akademi’nin eğitim başlıkları

Yaptıkları eğitim başlıklarına da değinen Öztaylan, “İnsan kaynakları, pazarlama ve satış, dış ticaret uzmanlığı, dijital pazarlama, inovasyon ve Ar-Ge süreci yönetimi, proje yazma ve yönetme ve robotik kodlama düzenlediğimiz eğitimlerden bazılarıdır” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Personellerine yönelik eğitim düzenlemek isteyen işletmelere seslenen Zeytin Akademi Eğitim Koordinatörü ve Kurucusu Lütfi Öztaylan ilgili firma ve şahısların tüm eğitimlere dair kendileriyle iletişime geçebileceklerini söyledi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır