passo
Nüfusmatikler işlemleri kolaylaştırıyor

Nüfusmatikler işlemleri kolaylaştırıyor

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Ramazan Akpınar ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Sıla İlhan Gün FM’in konuğu oldu. Akpınar ve İlhan programda kurumun çalışmalarından bahsettiler. Kurumun çalışmalarından bahseden İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Ramazan Akpınar, “İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve bağlı 18 ilçe Nüfus Müdürlüğü […]

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Ramazan Akpınar ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Sıla İlhan Gün FM’in konuğu oldu. Akpınar ve İlhan programda kurumun çalışmalarından bahsettiler.
Kurumun çalışmalarından bahseden İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Ramazan Akpınar, “İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve bağlı 18 ilçe Nüfus Müdürlüğü olarak toplam 126 personel ile geçmişi koruyan, geleceğe değer katan bir anlayışla Genel Müdürlüğümüzce yürütülen hizmetleri yenilikçi ve teknolojik yöntemlerle vatandaşlarımıza sunuyoruz” dedi.
“E-imza yüklenebilir, adres beyanı alınabilir”
Merkez, Emirdağ ve Sandıklı’da bulunan Nüfusmatiklerle ilgili bilgiler aktaran Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Sıla İlhan, “Yerli ve milli yazılımlarla oluşturulan nüfusmatiklerimizde personel desteği olmaksızın bazı işlemler yapılabiliyor. Şu an merkez, Emirdağ ve Sandıklı’da var. Nüfusmatiklerde e-imza yüklenebilir, adres beyanı alınabilir. Sürücü belgesi bilgileri kimliğe aktarılabilir. Randevu işlemleri yapılabilir ve 15 yaş altı çocuklarımızın yeni kimlik kartı başvuruları yapılabilir” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır