passo
ÖĞRENCİLERDEN RADYOCULAR GÜNÜ KUTLAMASI

ÖĞRENCİLERDEN RADYOCULAR GÜNÜ KUTLAMASI

                        ÖĞRENCİLERDEN RADYOCULAR GÜNÜ KUTLAMASI 6 Mayıs Dünya Radyocular Günü sebebiyle Atatürk İlköğretim Okulu,Tiyatro Kulubündeki 2.  öğrencileri Radyo Gün’ü ziyaret etti.Günün anısına çiçek takdim etti.  Sınıf Öğretmeni Özcan Çalışkan ile birlikte Radyo Gün’e gelen 20 ye yakın Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri radyo yayını hakkında Gün Radyo’da  Keyf-e Keder proğram sunucusu  Nurşad Bağlan dan bilgiler aldı. […]

                        ÖĞRENCİLERDEN RADYOCULAR GÜNÜ KUTLAMASI

6 Mayıs Dünya Radyocular Günü sebebiyle Atatürk İlköğretim Okulu,Tiyatro Kulubündeki 2.  öğrencileri Radyo Gün’ü ziyaret etti.Günün anısına çiçek takdim etti.

 Sınıf Öğretmeni Özcan Çalışkan ile birlikte Radyo Gün’e gelen 20 ye yakın Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri radyo yayını hakkında Gün Radyo’da  Keyf-e Keder proğram sunucusu  Nurşad Bağlan dan bilgiler aldı.

Merak ettikleri alet ve cihazları tek tek soran soran öğrencilere radyo link sistemi ile yapılan yayının yanısıra internet ve antroid uygulaması ile yapılan yayınlar anlatıldı.

Tiyatro Kulubünde farklı etkinliklere yaşadıklarını anlatan öğrenciler:’ Bugün radyo hakkında bilgi aldık ve bu güzel günü kutladık.Önümüzdeki günlerde Anneler Günü etkinliğimiz olacak.Ayrıca  bir oyun gösterisi yapacağız.Radyo Gün her zaman biz öğrencilerin yanında oldu.Misafirperverliğini gösterdi.Çok faydalı bilgiler aldık ve bu mesleği çok sevdik.’dediler.

 Radyo Gün Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar:’ Yarının büyükleri olan bu çocuklarımızın ziyaretinden olduıkça mutlu oldum.Beni çok duygulandırdılar.Radyolar insanların her zaman elinin altında kulağının dibinde olan bir haberleşme aracı.Radyo Gün olarak yeni yatırımlarımız ile tüm dünyaya yayınlarımızı ulaştırır haldeyiz.Bu vesile ile tüm radyo emekçilerinin Radyocular Günü’nü kutlarım’dedi.

Sınıf Öğretmeni Özcan Çalışkan gün anısına,Radyo Gün adına Fadime Akar’a çiçek takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır