• DOLAR
  $1.203,22
 • EURO
  $0,3586
 • ALTIN
  $21.153,98
 • BIST
  104,1196
“Öğrencilerimizi hayata hazırlamaya çalışıyoruz”

“Öğrencilerimizi hayata hazırlamaya çalışıyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özel Park Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aktaş çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Kolejimizde her öğrenci özel ve değerlidir” diyen Aktaş, “Okulumuzda öğrencilerimizin işbirliği içinde öğrenebileceği, alanında uzman ve seçkin öğretmen kadrosunun rol-model olduğu, fikirlere değer verilen ve […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özel Park Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Aktaş çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
“Kolejimizde her öğrenci özel ve değerlidir” diyen Aktaş, “Okulumuzda öğrencilerimizin işbirliği içinde öğrenebileceği, alanında uzman ve seçkin öğretmen kadrosunun rol-model olduğu, fikirlere değer verilen ve öğrencilerin kendilerini ifade edebildiği alanlar oluşturulmuştur. Aynı zamanda başarıya disiplinli bir çalışma sonucunda ulaşılabileceğini öğrencilerimize aşılamaya çalışırız. 3D akıllı tahta gibi teknolojik alt yapıya sahip sınıflarımızda teorik bilgiyi verirken, öncelikle uygulama atölyeleri ve sonrasında stajlarla öğrencilerimizi hayata hazırlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
“Donanımlı öğrenciler yetiştirmeyi amaç ediniyoruz”
Okullarında hem kız hem de erkek öğrenciler için yurt imkanı bulunduğunu kaydeden Aktaş, “Derslerin yanı sıra yapılan sosyal ve kültürel etkinliklerimizle öğrencilerimizin başarılarını arttırmayı amaçlıyoruz. Ayrıca belli oranda burs imkanlarımız da mevcuttur. Bizler her anlamda donanımlı öğrenciler yetiştirmeyi amaç ediniyoruz. Sağlık alanında eğitim alan öğrenciler ileride meslek edinme anlamında diğer öğrencilere göre daha avantaj sahibidirler diye düşünüyorum. Meslek liseleri geleceğin okulları olacaktır” diye değerlendirmede bulundu.
Programın son bölümünde Bir Katre Can isimli şiir kitabından bir şiirini de seslendiren Aktaş duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Aktaş yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Aktaş’a başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır