passo
“Olanla yetinme, fazlasını iste”

“Olanla yetinme, fazlasını iste”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ve Sınav Çocuk Kulübü Müdürü Mevlüt Çömez konuk olarak katıldı. Sezer ve Çömez programda kurumlarının çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler. Programda kurumlarında uygulanan ve kazandıran on kuralı anlatan Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer, “Öğrenci mazeretsiz devamsızlık yapamaz ve derslere zamanında gelir. Dersleri […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer ve Sınav Çocuk Kulübü Müdürü Mevlüt Çömez konuk olarak katıldı. Sezer ve Çömez programda kurumlarının çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler.
Programda kurumlarında uygulanan ve kazandıran on kuralı anlatan Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü İbrahim Sezer, “Öğrenci mazeretsiz devamsızlık yapamaz ve derslere zamanında gelir. Dersleri aktif olarak dinler ve anlamadığını sorar ve soruları cevaplar. Derste kullanılan eğitim materyallerini yanında bulundurur. Kendisine verilen günlük-haftalık ve aylık ödevleri zamanında yapar. Uygulanan tarama ve deneme sınavlarının tamamına girer. Sınav sonuçlarına göre kendisine verilen eksik tamamlama ve etüt çalışmalarına mutlaka katılır. Rehberlik-danışmanlık kapsamında yapılan uygulamalarda bulunur ve etüt çalışmalarına mutlaka katılır. Öğrenci, öğretmen, yönetici ve arkadaşları ile olan ilişkilerini saygı ve sevgi çerçevesinde yürütür. Cep telefonu kısıtlaması gibi kurum kurallarına titizlikle uyar” şeklinde konuştu.
“Büyük düşün ve hedefini yüksek tut”
“Olanla yetinme, fazlasını iste” diyerek öğrencilere seslenen Sınav Çocuk Kulübü Müdürü Mevlüt Çömez, “Büyük düşünen ve hedefini yüksek tutan tüm öğrencilerimizi Sınav kurumlarımıza bekliyoruz. Gerekli olan tüm hijyen tedbirlerini aldık. Öğrencilerimiz ve velilerimiz müsterih olsunlar” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır