• DOLAR
  $4.344,6500
 • EURO
  $0,8317
 • ALTIN
  $50.942,0900
 • BIST
  96,2575
“Önümüzdeki süreçte birçok sürprizlerimiz var”

“Önümüzdeki süreçte birçok sürprizlerimiz var”

Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk Gün FM’de yayınlanan Gündem programında Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtladı. “Son derece olumlu giden bir seyir içindeyiz” Park Afyon projesinin 2014 yılında başladığını belirten Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk, “İnşaatın bitirilmesinin ardından 10 Eylül 2015 tarihinde açılışımızı gerçekleştirdik. Kamuoyu açılışımızdan sonraki dönemi daha yakından […]

Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk Gün FM’de yayınlanan Gündem programında Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtladı.
“Son derece olumlu giden bir seyir içindeyiz”
Park Afyon projesinin 2014 yılında başladığını belirten Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk, “İnşaatın bitirilmesinin ardından 10 Eylül 2015 tarihinde açılışımızı gerçekleştirdik. Kamuoyu açılışımızdan sonraki dönemi daha yakından takip etti. Ancak bizler açılıştan önce de büyük bir hazırlık dönemi geçirdik. 2014 yılı öncesi Ece Türkiye ile Afyon Girişim AŞ’nin birlikteliği ile oluşan bir yapıdan bahsediyoruz. Uzun vadeli planlama ve konsept geliştirme yapıldı. Hangi mağazanın nerede olacağı, binanın yapısının nasıl olacağı, nereden ışık alacağı gibi her konu detaylandırıldı ve hayata geçti. Bugün gururla söyleyebilirim ki mimarisi ve marka karmasıyla çok güzel bir ürüne imza atıldı. Biz AVM’mizi ürün olarak görmekteyiz. İçerisinde gün ışında faydalanılan, temiz ve ferah bir ortam yaratıldı. Son 7 aydır da halkımızın yoğun ilgisiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aktivitelerimizle, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerimizle halkımızla iç içeyiz. Son derece olumlu giden bir seyir içindeyiz. Bölgemizde yer almayan birçok markaya ev sahipliği yapmaktayız. Örneğin 70’e yakın marka Park Afyon AVM ile Afyon’a geldi. Bu markalar hem ulusal hem de uluslar arası alanda oldukça önemli markalardır. Bu anlamda ayrı bir gurur duyuyoruz” diye konuştu.
“AVM’miz şu anda 1500 kişiye direkt olarak istihdam sağlıyor”
Park Afyon AVM’nin Afyon’un simgelerinden biri haline gelmek amacıyla yola çıktıklarını belirten Baştürk, “Bunu gerçekleştirme adına ciddi adımlar attık ve atmaya da devam ediyoruz. AVM’miz şu anda 1500 kişiye direkt olarak istihdam sağlıyor. Ciddi anlamda kalifiye iş gücü yaratılmış durumda. 1500 kişinin içinden bir bölüm çalışan başka illerden Afyon’a göç amacıyla geldi. Bu kişiler perakendede nitelikli ve tecrübeli kadrolardır. Amacımız bu kadroların Afyon içerisindeki kadroları geliştirmesidir. Bu anlamda Afyondaki nitelikli iş gücünün kalkınması anlamında da ciddi bir yatırım yapmış olduk” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Halkımızla güzel aktivitelerde buluşmaya devam edeceğiz”
Sadece ticari bir merkez olmadıklarının altını çizen Baştürk, “Afyon için sosyal ve kültürel hayatın aktığı bir merkez olma yoluyla yola çıkmıştık. Geçen 7 ayda bunu gerçekleştirebilmek adına ciddi adımlar attığımızı söyleyebiliriz. Türkan Şoray’dan Ahmet Özhan’a, çeşitli televizyon fenomenlerine kadar birçok ünlüyü halkımızla buluşturduk. Ayrıca son hafta Emirdağ’dan bebekler, İsçehisar’dan mozaikler, Bayat’tan kilimler ve Başmakçı’dan yumurtayla ilgili önemli sanat aktiviteleri gerçekleştirdik. Bunlar yerelin ulusala taşınması adına önemli adımlardır. Önümüzdeki süreçte birçok sürprizlerimiz var. Halkımızla güzel aktivitelerde buluşmaya devam edeceğiz” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk, yayın dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Akar ise yapılan çalışmaları duyurmaktan mutlu olduklarını kaydederek Baştürk’e başarılar diledi.
Park Afyon AVM Genel Müdürü Kemal Baştürk Gün FM Konuk Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır