passo
Organik bal kabağı bakımı başladı

Organik bal kabağı bakımı başladı

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programda konuşan Yılmaz merkezinde yapılan uygulamalarla ilgili bilgi verdi. Merkezlerine kazandırdıkları yeni cihaz ile organik balkabağı bakımı yaptıklarını belirten Yılmaz, “Bu cihaz ile yaptığımız cilt bakımında siyah noktaları sıkmadan, kişinin canını acıtmadan işlemlerimizi […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programda konuşan Yılmaz merkezinde yapılan uygulamalarla ilgili bilgi verdi.

Merkezlerine kazandırdıkları yeni cihaz ile organik balkabağı bakımı yaptıklarını belirten Yılmaz, “Bu cihaz ile yaptığımız cilt bakımında siyah noktaları sıkmadan, kişinin canını acıtmadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Cilt yağı hafif ve yüksek mod olmak üzere ayarlanabilen özellik sayesinde temizlenmiş oluyor. Derinlemesine arınan cilt daha parlak, daha sağlıklı, daha nemli görünüyor. Cihazın ultrason tarafı ise ürün yedirmede en etkili sistemlerden birdir. Cilde uygulanan serum, maske, krem her ne olursa olsun en alt tabakalara kadar ürünü iter. Bu da bize yaptığımız bakımın etki süresini ve faydasını arttırır. Organik bal kabağı bakımı akneyi durdurur ve kırışıklıkları azaltır. Cilt kuruluğunu giderir. Bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum” diye konuştu.

“Bu uygulama cildin canlanmasını sağlar”

Yaptıkları organik bal kabağı bakımının yüksek oranda cilt yenilemesi sağladığını kaydeden Trend Estetik İşletme Sahibi Hatice Yılmaz, “Bu uygulama cildin canlanmasını sağlar. Her cilde uygun paket programları hazırlanabilir. Kişinin cilt problemine göre seanslar ve seans süreleri değişiklik göstermektedir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır