passo
“Otopark borçlarında son gün 31 Mart”

“Otopark borçlarında son gün 31 Mart”

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Belediye İktisadi İşletme Müdürü Bekir Bayram konuk oldu. Otopark borcu olanlara seslenen Bayram, “Otopark borçlarında yüzde 25 indirimin süresi uzatıldı. Son başvuru günü 31 Mart. Bu imkanı kaçırmayın” dedi. “Vatandaşımıza hizmet önceliğimizdir” Müdürlüklerine bağlı kafeteryalardan söz eden Belediye İktisadi İşletme Müdürü Bekir Bayram, “Karayolları Parkı […]

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Belediye İktisadi İşletme Müdürü Bekir Bayram konuk oldu.
Otopark borcu olanlara seslenen Bayram, “Otopark borçlarında yüzde 25 indirimin süresi uzatıldı. Son başvuru günü 31 Mart. Bu imkanı kaçırmayın” dedi.
“Vatandaşımıza hizmet önceliğimizdir”
Müdürlüklerine bağlı kafeteryalardan söz eden Belediye İktisadi İşletme Müdürü Bekir Bayram, “Karayolları Parkı Kafesi, Veysel Eroğlu Parkı Kafesi, Zafer 03 Kafeteryası ve Taş Medrese Çay Bahçesi müdürlüğümüzce işletilmekte olup, vatandaşımıza hizmet önceliğimizdir” diye konuştu.
“Afbel 2019 yılında kuruldu”
Afbel Termal Spa Otel’den de söz eden Bayram, “Mucizevi jeotermal suyuyla ünlü Afyonkarahisar’da Afyonkarahisar Belediyesi İşletme Müdürlüğü iştiraki olarak 2019 yılında kurulmuştur. Otelimiz bünyesindeki 96 odada toplam 220 yatak ile değerli misafirlerini beklemektedir. İzmir karayolu üzeri 6.Km’de bulunan Afbel Termal Spa otel, Zafer Havalimanına 45 km olan mesafesiyle şehir dışından uçakla gelen konukları için de kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Hanımlar Lokali yoğun ilgi görüyor”
Hanımlar Lokali’nde ilimiz kadınlarına sosyal ve kültürel alanda hizmet verildiğini belirten Belediye İktisadi İşletme Müdürü Bekir Bayram, “Yoğun taleple karşılaştığımız Hanımlar Lokalimizde 2019 yılı itibariyle 4090 bayanımıza hizmet vermiş bulunmaktayız ve hali hazırda 400 bayana hizmet verilmektedir” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır