passo
Oyuncak Festivaline herkes davetli

Oyuncak Festivaline herkes davetli

Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altıntuğ ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mazi Gün FM’de Gündem programına katılarak 18 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan Oyuncak Festivaline tüm halkımızı davet ettiler. “Festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz” Atatürk İlkokulu’nun 60.yılı dolayısıyla Oyuncak Festivali düzenlediklerini kaydeden Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altıntuğ, “Ben de Atatürk İlkokulu’ndan mezunum. Mezun […]

Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altıntuğ ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mazi Gün FM’de Gündem programına katılarak 18 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan Oyuncak Festivaline tüm halkımızı davet ettiler.
“Festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz”
Atatürk İlkokulu’nun 60.yılı dolayısıyla Oyuncak Festivali düzenlediklerini kaydeden Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altıntuğ, “Ben de Atatürk İlkokulu’ndan mezunum. Mezun olduğum okula Okul Aile Birliği Başkanı olarak hizmet etmekten dolayı çok mutluyum. Düzenlediğimiz Oyuncak Festivalinde tüm öğrencilerimiz bir oyuncak getirip, okul yararına satacaklar. Hem ticaret yapmayı öğrenecekler hem de okullarına katkı sağlayacaklar. Oyuncak Festivalimiz 18 Mayıs Çarşamba günü sabah 08.00’den akşama kadar okul bahçemizde gün boyu sürecek. Festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz. Özellikle okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizi yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.
“Okul bahçemizde birçok güzel etkinlik yapacağız”
Düzenleyecekleri Oyuncak Festivalini gelenekselleştirmek istediklerini belirten Atatürk İlkokulu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mazi, “Festival dolayısıyla okul bahçemizde birçok güzel etkinlik yapacağız. Herkesi aramızda görmek istiyoruz. Okulumuzun 60.yılında böylesi anlamlı bir etkinliği gerçekleştirmekten dolayı mutluyuz. Ayrıca 2 Haziran’da mezuniyet gecemiz var. Gecemize ünlü sanatçı Aydilge katılacak” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Altıntuğ ve Mazi, yayın dolayısıyla teşekkürlerini sundular. Akar ise konuklarına çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır