passo
Özdilek Gündüz Bakım Evi hizmete girdi

Özdilek Gündüz Bakım Evi hizmete girdi

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özdilek Çocuk Kulübü Müdürü Melahat Özdilek ve yeni hizmete giren Özdilek Gündüz Bakım Evi Müdürü Ayşe Aktuğ konuk olarak katıldı. Programda Özdilek ve Aktuğ çalışmalarından bahsetti. “Çocuk kulübümüzde her yıl güncellenen programlarla devam ediyoruz” diyen Özdilek Çocuk Kulübü Müdürü Melahat Özdilek, “Atölye çalışmalarımızı oluştururken öğrencilerimize kazanım elde etmelerini sağlayacak şekilde […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Özdilek Çocuk Kulübü Müdürü Melahat Özdilek ve yeni hizmete giren Özdilek Gündüz Bakım Evi Müdürü Ayşe Aktuğ konuk olarak katıldı. Programda Özdilek ve Aktuğ çalışmalarından bahsetti.
“Çocuk kulübümüzde her yıl güncellenen programlarla devam ediyoruz” diyen Özdilek Çocuk Kulübü Müdürü Melahat Özdilek, “Atölye çalışmalarımızı oluştururken öğrencilerimize kazanım elde etmelerini sağlayacak şekilde planlıyoruz. Bu yıl ise Afyon’da bir ilki daha gerçekleştirerek parmak piyanosu çalışmalarına yer verdik. Bildiğimiz piyanodan farklı olarak etnik ve mistik Afrika çalgısı olarak bilinen parmak piyanosu 4 yaş ve üzeri her bir birey kullanabilir. Biz ilkokul grubumuzla çalışmalarımıza başladık. Parmak piyanosu da konsantrasyonu arttırır, dikkat eksikliğini düzeltir. Sakinleştirici özelliği ile de ses terapisinde kullanılıyor. Huzur veren, stres ve kaygıyı önleyen kazanımı yüksek bir müzik aleti” diye konuştu.
“2-6 yaş arası çocuklara hizmet veriyoruz”
Özdilek Gündüz Bakım Evi’nin hizmete girdiğini belirten Özdilek Gündüz Bakım Evi Müdürü Ayşe Aktuğ, “Devlet Hastanesi karşı aralığında hizmete girdik. Öğrenme ve öğretme yaklaşımı ile çocuk merkezli oyun ve eğitim içeren tam donanımlı gündüz bakımevi hizmeti veriyoruz. Kurumumuzda 2-6 yaş arası çocuklara zeka oyunları, satranç, kodlama, tuvalet eğitimi, ritim etkinlikleri,sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile servis hizmetleri veriyoruz. Kaliteli eğitim bizim olmazsa olmazımızdır. Tüm velilerimizi görüşmek için kurumumuza bekliyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır