• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Özkal: “Tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederim”
Özkal: “Tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederim”
Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Özkal 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutulan Demokrasi Nöbetlerine yoğun olarak katılım gösteren Afyonkarahisarlılara teşekkür etti. “Halkımız...
15 Ağustos 2016 13:37
Font1 Font2 Font3 Font4

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Özkal 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutulan Demokrasi Nöbetlerine yoğun olarak katılım gösteren Afyonkarahisarlılara teşekkür etti.
“Halkımız demokrasi nöbetlerine yoğun ilgi gösterdiler”
15 Temmuz akşamı Afyonkarahisar’da bulunduğunu söyleyen Özkal, “Darbe girişimi esnasında evimdeydim. Haberler gelmeye başlayınca derhal Valimizi arayarak, ilimizdeki durumla ilgili bilgi aldım. Sonra hemen Zafer Müzesi önüne giderek nöbete başladım. Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile meydan oldukça kalabalıktı. Zafer Müzesi’nin balkonundan baktığımda kalabalığın sonu görülmüyordu. Başından sonuna kadar her gece demokrasi nöbetleri için hem ilimizde, hem ilçelerimizde hem de Ankara’da meydanlardaydım. Ayrıca darbe kalkışmasında şehit olan vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek yakınlarına başsağlığı dileklerimizi ilettik. Yaralılarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dedik. Halkımız demokrasi nöbetlerine yoğun ilgi gösterdiler. Tüm Afyonkarahisarlılara yoğun katılımları için çok teşekkür ederim. Bu vesile ile şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza bir kez daha acil şifalar dilerim” diye konuştu.
“Yenikapı bir milattı”
Yenikapı’da Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve siyasi parti liderlerinin katılımıyla güzel bir beraberlik örneği sergilendiğini belirten Özkal, “Başbakanımız grup toplantımızda Yenikapı ruhunu devam ettireceğiz ve asla kaybetmeyeceğiz dedi. Yenikapı bir milattı. Tüm halkımız tek ses oldu. Bu miting önemli bir kazanımdır. Bence de bu birlikteliğin sürdürülmesi gerekir” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Özkal Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Özkal’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Özkal Gün FM Konuk Defteri’ne de görüşlerini yazarak imzaladı.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa