• DOLAR
  $1.146,44
 • EURO
  $0,3261
 • ALTIN
  $20.209,2
 • BIST
  105,1791
Özkal: “Tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederim”

Özkal: “Tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederim”

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Özkal 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutulan Demokrasi Nöbetlerine yoğun olarak katılım gösteren Afyonkarahisarlılara teşekkür etti. “Halkımız demokrasi nöbetlerine yoğun ilgi gösterdiler” 15 Temmuz akşamı Afyonkarahisar’da bulunduğunu söyleyen Özkal, “Darbe girişimi esnasında evimdeydim. Haberler gelmeye başlayınca derhal Valimizi arayarak, ilimizdeki durumla ilgili […]

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Özkal 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutulan Demokrasi Nöbetlerine yoğun olarak katılım gösteren Afyonkarahisarlılara teşekkür etti.
“Halkımız demokrasi nöbetlerine yoğun ilgi gösterdiler”
15 Temmuz akşamı Afyonkarahisar’da bulunduğunu söyleyen Özkal, “Darbe girişimi esnasında evimdeydim. Haberler gelmeye başlayınca derhal Valimizi arayarak, ilimizdeki durumla ilgili bilgi aldım. Sonra hemen Zafer Müzesi önüne giderek nöbete başladım. Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile meydan oldukça kalabalıktı. Zafer Müzesi’nin balkonundan baktığımda kalabalığın sonu görülmüyordu. Başından sonuna kadar her gece demokrasi nöbetleri için hem ilimizde, hem ilçelerimizde hem de Ankara’da meydanlardaydım. Ayrıca darbe kalkışmasında şehit olan vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek yakınlarına başsağlığı dileklerimizi ilettik. Yaralılarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dedik. Halkımız demokrasi nöbetlerine yoğun ilgi gösterdiler. Tüm Afyonkarahisarlılara yoğun katılımları için çok teşekkür ederim. Bu vesile ile şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza bir kez daha acil şifalar dilerim” diye konuştu.
“Yenikapı bir milattı”
Yenikapı’da Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve siyasi parti liderlerinin katılımıyla güzel bir beraberlik örneği sergilendiğini belirten Özkal, “Başbakanımız grup toplantımızda Yenikapı ruhunu devam ettireceğiz ve asla kaybetmeyeceğiz dedi. Yenikapı bir milattı. Tüm halkımız tek ses oldu. Bu miting önemli bir kazanımdır. Bence de bu birlikteliğin sürdürülmesi gerekir” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Özkal Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Özkal’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Özkal Gün FM Konuk Defteri’ne de görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır